Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 01:59
Reklama

Robert Lewandowski zmieni klub? Jest coraz bliżej Hiszpanii

Światowe media spekulują na temat sportowych planów najlepszego polskiego piłkarza. Rober Lewandowski może opuścić niemiecki klub i założyć koszulkę legendarnej drużyny.
Robert Lewandowski zmieni klub? Jest coraz bliżej Hiszpanii
Autor: PZPN

W czwartek (24 marca) wieczorem polscy piłkarze zremisowali w towarzyskim meczu ze Szkocją. Zdaniem komentatorów wynik 1:1 nie oddaje prawdy o przebiegu spotkania. Nasza reprezentacja się nie popisała. Równie dobrze mogła przegrać, a remis zawdzięcza tylko golowi zdobytemu z rzutu karnego.

Na boisku zabrakło Roberta Lewandowskiego, kapitana reprezentacji i jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Światowe media tą absencją się nie przejmują. Więcej uwagi poświęcają Lewandowskiemu w kontekście jego kariery klubowej. Chodzi konkretnie o przejście do nowej drużyny.

W ciągu ostatnich miesięcy takich spekulacji było już kilka. Mówiono na przykład, że Lewandowski jest gotowy opuścić niemiecki Bayren Monachium i zasilić hiszpański Real Madryt. Te informacje się nie potwierdzały, ale wiadomo było, że co jakiś czas Polak staje obiektem zainteresowania najlepszych drużyn Europy.

Tak jest i tym razem. Już latem, po wygaśnięciu kontraktu Lewandowski może odejść z niemieckiego klubu. Możliwe, że zagra w Hiszpanii, ale nie we wspomnianym Realu. Miałby dołączyć do legendarnej FC Barcelony. Katalończycy są gotowi przedstawić 33-letniemu zawodnikowi umowę na cztery lata. Lewandowski – jak wynika z nieoficjalnych informacji – jest zainteresowany zmianą klubu.

W całej tej operacji jest jednak jeden szkopuł. Polak nie jest pierwszym wyborem Katalończyków. Hiszpański dziennik „Sport” podaje, że Katalończycy chcieliby sprowadzić fenomenalnego i – co ważne – młodszego Erlinga Haalanda z Borussi Dortmund. Norweg w Barcelonie miałby zarobić nawet 450 milionów euro w ciągu kilku lat. I tu też jest problem, bo przez prawne regulacje w Hiszpanii i sytuację klubu Haaland może być dla „Barcy” za drogi.

Dlatego opcją numer 2 jest Lewandowski. Dziennikarze utrzymują, że prezydent Barcelony Joan Laporta ma dobre relacje z agentem Lewandowskiego Pinim Zahavim. To z kolei ma pomóc z znalezieniu kompromisu co do zarobków Polaka, gdyby zagrał w Barcelonie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama