Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 20 stycznia 2026 13:05
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Zamość: Dzień otwarty w PUP już dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu na dzisiaj (22 kwietnia) zaplanował u siebie dzień otwarty dla przedsiębiorczości.
Zamość: Dzień otwarty w PUP już dzisiaj

Autor: freeimages.com

To okazja, aby załatwić w pośredniaku każdą sprawę, co z reguły w soboty jest niemożliwe. Ponadto będzie możliwość uzyskania informacji z zakresu prawa pracy, podatków, ubezpieczeń, zatrudniania cudzoziemców oraz o możliwościach pozyskania wsparcia ze środków unijnych.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, osób planujących własny biznes oraz poszukujących pracy.

Na dzisiaj w zamojskim PUP powstanie punkt konsultacyjny (pokój nr 4), w których dyżury pełnić mają specjaliści z Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego, a także Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Przewidziano również indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi i pośrednikami pracy: przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych, badanie oceny zainteresowań i predyspozycji zawodowych, informacja o ofertach pracy krajowych i zagranicznych - pokój nr 15.

Zorganizowane zostaną też warsztaty m.in. z zasada sporządzania wniosku o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP proponować też będzie załatwianie spraw z urzędem drogą elektroniczną: możliwość rejestracji on-line, założenie profilu zaufanego e-PUAP, zgłoszenie oferty pracy i innych wniosków on-line.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Fotowoltaika też. Mówili w telewizji, nie oglądasz?Data dodania komentarza: 20.01.2026, 12:58Źródło komentarza: Byliśmy blisko blackoutu, cyberprzestępcy chcieli wyłączyć w Polsce prąd. Cyfrowe czołgi już tu sąAutor komentarza: małyTreść komentarza: Kto pozwala dzieciom na nieograniczony dostęp do internetu. Gdzie rodzice??Data dodania komentarza: 20.01.2026, 12:58Źródło komentarza: Dzieci oglądają w sieci pornografię. Polska odpowie za to przed sądemAutor komentarza: prącisławTreść komentarza: pornografię w internecie i kolorowych zboczeńców na ulicy podczas tęczowych parad, jedno jest be a drugie cacyData dodania komentarza: 20.01.2026, 11:21Źródło komentarza: Dzieci oglądają w sieci pornografię. Polska odpowie za to przed sądemAutor komentarza: cenzura prewencyjnaTreść komentarza: nie umiesz upilnować własnego dziecka? ?? czytaj ze zrozumieniem ile w ustawie było o dzieciach ?Data dodania komentarza: 20.01.2026, 11:18Źródło komentarza: Dzieci oglądają w sieci pornografię. Polska odpowie za to przed sądemAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Co Ty piszesz jeżeli nie masz w tym zakresie pojecia .Data dodania komentarza: 20.01.2026, 10:52Źródło komentarza: Byliśmy blisko blackoutu, cyberprzestępcy chcieli wyłączyć w Polsce prąd. Cyfrowe czołgi już tu sąAutor komentarza: macieTreść komentarza: "WETOMAT" zawetował ustawę o bezpieczeństwie dzieci w internecie, bo chce się przypodobać kibolom ,tym z PISowskiej Góry" w Częstochowie ?Data dodania komentarza: 20.01.2026, 10:29Źródło komentarza: Dzieci oglądają w sieci pornografię. Polska odpowie za to przed sądem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama