Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 02:04
Reklama

Zwierzyniec: Pół wieku razem

Sześć par z gminy Zwierzyniec świętowało ostatnio złote gody.
Zwierzyniec: Pół wieku razem

Dostojni jubilaci to: Albina i Jan Bielcowie oraz Teresa i Marian Kapuścińscy z Żurawnicy, Krystyna i Stanisław GłąbowieIrena i Stefan Halinowscy, Jolanta i Czesław Kamińscy oraz Irena i Janusz Saganowie ze Zwierzyńca. Wszyscy przysięgę małżeńską składali dokładnie 50 lat temu. Każdy świętował oczywiście rocznicę w rodzinnym gronie w swoim czasie, ale była też okazja, by świętować po raz drugi 10 grudnia, dzięki uroczystości zorganizowanej przez samorząd.

Mszę świętą w intencji małżonków odprawił ksiądz proboszcz Błażej Górski. Część oficjalna odbyła się już w Urzędzie Gminy w Zwierzyńcu. Z bohaterami tego dnia spotkały się: burmistrz Urszula Kolman, sekretarz Edyta Wolanin i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Elżbieta Panas. Złożyły gratulacje, życzenia kolejnych szczęśliwych lat razem, zdrowia i miłości, wręczyły medale nadane przez Prezydenta RP. Nie zabrakło wyśmienitego tortu i toastu. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama