Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 10:57
Reklama

Gm. Hrubieszów: Monika Bednaruk z GOPS nagrodzona

Monika Bednaruk z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie jest jedną z dziesięcu osób w Polsce, które otrzymały nagrodę specjalną "za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w 2021 roku". Wyróżnienie odebrała w czwartek, 18 listopada w Pałacu Prezydenckim podczas Dnia Pracownika Socjalnego.
Gm. Hrubieszów: Monika Bednaruk z GOPS nagrodzona
Podczas czwartkowej uroczystość w stolicy laureatce towarzyszyły kierownik GOPS w Hrubieszowie Justyna Kozłowska i koleżanka z pracy Joanna Kuźmińska.
Autor: Fot. GOPS Hrubieszów

Monika Bednaruk pracuje w GOPS w Hrubieszowie od 16 lat. We wniosku o przyzn anie jej nagrody podkreślono, że urzędniczka zawsze bardzo dokładnie analizuje sytuację osób i rodzin zgłaszających się o wsparcie, a plan pomocy zawsze jest poprzedzony drobiazgowym zbieraniem informacji, szczególnie podczas rozmów z bezpośrednio zainteresowanymi. Wykazuje przy tym z jednej strony niezwykły takt i wyczucie, a z drugiej - stanowczość i konsekwencję.

Monika Bednaruk aktywnie włączała się w organizację wielu akcji, m.in. "Wokół Wielkanocnej Nadziei" i "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" czy kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł". Jest członkinią i współzałożycielką Stowarzyszenia "Przystań" w Mienianach, którego celem było utworzenie Centrum Integracji Społecznej, zastępcą prezesa Spółdzielni Socjalnej "Galeria Dobrego Smaku" i członkinią Stowarzyszenia "Nieobojętni". Od 2016 roku bierze także aktywny udział w dystrybucji paczek w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
DajcieSpokój 22.11.2021 07:12
Litości....nagroda za wybitne, nowatorskie rozwiązania:) Urzędnik może poruszać się tylko w granicach prawa i robi zwykle tyle ile musi zrobić i dobrze. Najważniejsze, że robi dystrybucję paczek.

podpis 22.11.2021 16:37
nie masz racji, ale szkoda mi czasu na tłumaczenie

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama