Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 11:02
Reklama

Wypadek w Biszczy. Policja szuka świadków potrącenia pieszego

67-letni mężczyzna został potrącony przez samochód. Sprawca nie zatrzymał się, nie udzielił poszkodowanemu pomocy, odjechał. Biłgorajscy policjanci szukają świadków wypadku, do którego w środę doszło w Biszczy.
Wypadek w Biszczy. Policja szuka świadków potrącenia pieszego
Autor: Fot. policja.pl

Do zdarzenia doszło już po zmroku, po godz. 18. Z ustaleń policji wynika, że mieszkaniec gminy Biszcza  szedł poboczem, gdy doszło do potrącenia. Sprawca nie zatrzymał się, tylko pojechał dalej. Pomocy pieszemu udzielił inny kierowca, 36-letni mieszkaniec Biłgoraja. On też o wypadku powiadomił służby.

Poszkodowany 67-latek trafił do szpitala. Wiadomo, że był nietrzeźwy, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policja chce ustalić personalia człowieka, który spowodował wypadek. Szuka więc świadków, być może kierujących, którzy poruszali się tą trasą z włączonymi rejestratorami. Osoby te proszone sa o kontakt  z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju. Informacje można przekazać  osobiście lub telefonicznie dzwoniąc na numer 47 815 22 10 lub 112.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama