Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 lipca 2026 23:06
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Gm. Sułów: Charytatywna impreza w Deszkowicach Pierwszych. To będzie piknik dla Zuzi

Warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu i niedzielę 30 kwietnia zarezerwować na wyjazd do Deszkowic Pierwszych w gm. Sułów. odbędzie się tam piknik z wieloma atrakcjami, podczas którego mają być zbierane pieniądze dla chorej dziewczynki.
Gm. Sułów: Charytatywna impreza w Deszkowicach Pierwszych. To będzie piknik dla Zuzi

Zuzia Pióro ma 5 lat. Mieszka w Michalowie. Jest chora. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Ma szanse na w miarę normalne funkcjonowanie, ale do tego potrzebuje intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Dlatego dziewczynce i jej rodzicom trzeba pomóc.

Dlatego w niedzielę, 30 kwietnia w Deszkowicach Pierwszych odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem: „Pomóżmy Zuzi”, podczas którego zbierane będą pieniądze na leczenie i rehabilitację 5-latki.

Impreza zacznie się o godz. 14. Odbędzie się na boisku obok remizy OSP w Deszkowicach Pierwszych. Szczegóły programu na plakacie.

Redakcja Kroniki Tygodnia jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: nauczyciel Treść komentarza: Jak na to patrzę to dochodzę do wniosku że ci ludzie traktują Polske jako żerowisko!nie tylko w Bilgoraju Data dodania komentarza: 22.07.2026, 18:08 Źródło komentarza: Zawrotne podwyżki dla władzy w Biłgoraju, choć miasto ma ponad 51 mln zł zadłużenia Autor komentarza: Ciszy nocnej nie ma!! Treść komentarza: Jaka cisza nocna gdzie??te wyjące motory i samochody po 22 I to miedzy blokami Data dodania komentarza: 22.07.2026, 13:40 Źródło komentarza: Zamość: Turystyczna wizytówka czy „miasto-sypialnia”? Starówka w ogniu sporu o ciszę nocną Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: POdwyżki teraz nazywają nowymi cenami hiPOkryzja Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:02 Źródło komentarza: Hrubieszów: Nowe opłaty za śmieci i ścieki Autor komentarza: Kondolencje Treść komentarza: Takie kominy KORYTO+ też w Hrubieszowie Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:00 Źródło komentarza: Zawrotne podwyżki dla władzy w Biłgoraju, choć miasto ma ponad 51 mln zł zadłużenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Dyktatura Tfusska zafundowała kominy płacowe i prywatyzacyjny upadek szpitali. Szykują dla emerytów i ręcistów uchwałę by mogli przechodzić na czerwonym co zmniejszy o 90% wydatki budżetu Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:57 Źródło komentarza: Szokujące kulisy pracy na SOR-ach Autor komentarza: Mm Treść komentarza: Patrz w lusterka, motocykle 150km/h+ są wszędzie. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 22:32 Źródło komentarza: Zamość: Motocyklistka uderzyła w tył audi. 33-latka trafiła do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama