Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:19
Reklama

Gm. Telatyn: Dofinansowanie dla jednostek OSP

Trzy jednostki OSP z gminy Telatyn: OSP Telatyn (11 800,00zł.), OSP Nowosiółki (12 000,00zł) i OSP Poturzyn (11 800,00zł.) otrzymały dofinansowanie w ramach konkursu na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia „Wyposażenie wozów strażackich w ramach wspierania jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich” z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.
Gm. Telatyn: Dofinansowanie dla jednostek OSP
Autor: Fot. UG Telatyn

Otrzymane dofinansowanie pozwoli na wyposażenie wozów strażackich. Celem jest, by zakupiony sprzęt poprawił skuteczność działań ratowniczo – gaśniczych i gotowość operacyjną oraz zapewnił bezpieczeństwo członków biorących w działaniach ratowniczych prowadzonych na rzecz rolników i członków ich rodzin.

W imieniu Prezes KRUS Aleksandry Hadzik symboliczne czeki wręczył poseł pTomasz Zieliński. Podczas spotkania obecni byli także: starosta tomaszowski  Henryk Karwan, sekretarz powiatu Dariusz Czop, Komendant Powiatowy PSP w Tomaszowie Lubelskiem oraz wójt gminy Telatyn Dariusz Kozłowski.

Czeki odebrali przedstawiciele poszczególnych Jednostek OSP z terenu Gminy Telatyn: druhowie Stanisław Kwiecień i Grzegorz Rycko z OSP Poturzyn, druhowie Łukasz Grabczuk i Zbigniew Wrona z OSP Nowosiółki i druhowie Janusz Szewc i Daniel Kotowicz z OSP Telatyn.

Dofinansowanie z KRUS otrzymało 19 jednostek z powiatu tomaszowskiego na łączną kwotę 186 800,00zł.

Strażacy ochotnicy z gminy Telatyn po raz kolejny dziękują Posłowi na Sejm RP gTomaszowi Zielińskiemu za wsparcie i pomoc przy realizacji wszelkich strażackich projektów.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama