Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:03
Reklama

Zamość: Budżet obywatelski na finiszu

Niedawno zamościanie zdecydowali, jakie inwestycje miasto zrealizuje w 2022 roku w ramach budżetu obywatelskiego, a samorząd tymczasem finiszuje z zadaniami wybranymi przez mieszkańców w zeszłym roku.
Zamość: Budżet obywatelski na finiszu
Autor: Fot. Archiwum KT

Przypomnijmy, że głosowanie w sprawie budżetu obywatelskiego Zamościa na przyszły rok zakończyło się decyzją, że jako ogólnomiejski zostanie zrealizowany projekt budowy centrum rozrywki na ul. Królowej Jadwigi. Ponadto inwestycje będą przeprowadzone na każdym z osiedli.

Czytaj także: Ludzie chcą rozrywki w Zamościu

A magistrat poinformował właśnie, że do końca zmierzają projekty wprowadzone do obywatelskiego budżetu przed rokiem na bieżący. Zarząd Dróg Grodzkich przekazał wykonawcom ostatnie place budowy. Do końca grudnia ma być sfinalizowana budowa bocznej ulicy Majdan, przebudowa drogi na osiedlu Szwedzka w rejonie ul. Topolowej 4, 6; Szwedzka 31 i 33, przebudowa parkingów w rejonie ulicy Kamiennej, a także wykonanie traktu pieszo-jezdnego przy świetlicy osiedlowej obok Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Lwowskiej.

Czytaj także: Budżet obywatelski Zamościa na 2021 rok


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama