Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:57
Reklama

Zamościanka w plebiscycie Twojego Stylu. Oddajcie na nią głos!

Wtorek, 28 września to ostatni dzień, by swoimi kliknięciami wesprzeć pochodzącą z Zamościa Agatę Herbut, uczestniczkę plebiscytu organizowanego przez magazyn Twój Styl, walczącą o nagrodę Doskonałość Sieci 2021 w kategorii Styl.
Zamościanka w plebiscycie Twojego Stylu. Oddajcie na nią głos!

 Agata Herbut jest jedną z nominowanych w kategorii Styl. Kim jest i czym się zajmuje zamościanka? 

To specjalistka od świata beauty i prekursorka blogów urodowych w Polsce. Od 11 lat pisze o nowościach kosmetycznych, ale na swoim blogu i instagramowych koncie porusza także temat samoakceptacji. Inspiruje kobiety, aby polubiły siebie, a makijaż traktowały jako zabawę, a nie ponury obowiązek. Teraz mieszka w Warszawie, ale zaczynała w Zamościu prowadząc niewielką mydlarnię. Jest blogerką, dziennikarką, wizażystką i influencerką.

Więcej na jej temat można przeczytać na stronie plebiscytu magazynu Twój Styl.

Nagrody są też dla głosujących, to m.in. vouchery na pobyty w SPA, zestawy kosmetyków czy perfum.

 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Straszne 24.09.2021 12:59
Nigdy w życiu. To nie styl tylko protest jakiś, nie wiadomo jaki.

Obleśne 24.09.2021 08:53
ładny styl. Kolczyk jak u

Edward 24.09.2021 17:32
Kolczyki nosowe noszą buhaje i narowiste krowy.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama