Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 15:00
Reklama

Zamość: Cięcie włosów w Ekonomiku. Na szczytny cel

Czy zmieniając fryzurę możesz pomóc dzieciom chorym na nowotwory? Tak! Dowodzi tego akcja, która właśnie została zainicjowana w zamojskim Ekonomiku, czyli Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1. Na czym ona polega?
Zamość: Cięcie włosów w Ekonomiku. Na szczytny cel
Autor: Fot. pixabay.com

Szkoła zachęca do obcinania włosów, które później zostaną przekazane na przygotowanie peruk dla maluchów cierpiących na choroby nowotworowe. Może w tej akcji wziąć udział każdy, kto ma włosy długie, minimum 25-centymetrowe. Mogą być farbowane, ale nie powinny być wcześniej rozjaśniane.

"Jeżeli jesteś zdecydowany na ten szlachetny czyn, kieruj się do sekretariatu, gdzie będziesz mógł umówić się na wygodny dla siebie termin. Aby dobrze przygotować się do zbiórki musisz tylko umyć swoje włosy szamponem. Pamiętaj tylko, by nie nakładać na niej odżywki" – zachęcają inicjatorzy przedsięwzięcia organizowanego pod patronatem fundacji "Przyjaźń".Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama