Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 10:55
Reklama

Gm. Nielisz: Strażackie władze. Jest nowy zarząd

Już wiadomo, kto podczas kolejnej 5-letniej kadencji będzie stał na czele oddziału gminnego ZOSP RP w Nieliszu. Wyboru nowych władz dokonano podczas zjazdu, który odbył się w sobotę (11 września) w Stawie Nowakowskim.
Gm. Nielisz: Strażackie władze. Jest nowy zarząd
Autor: Fot. UG NIelisz

Zebrani tego dnia strażacy ochotnicy zdecydowali, że prezesem OSP w gminie Nielisz będzie Adam Niemiec, a jego zastępcami Andrzej Rycaj i Damian Wal.

Komendantem wybrany został Andrzej Bożek, sekretarzem Adam Mikuła, a skarbnikiem Bogusław Dworzycki.

Członkiem prezydium został Krzysztof Antoszek, a do zarządu weszli: Marek Król, Jan Kapuśniak, Janusz Siemko, Henryk Mikuła, Piotr Żuk, Stanisław Hajduk, Damian Łapa, Dariusz Głąb, Tadeusz Walczak.

Z kolei do komisji rewizyjnej powołani zostali: Mieczysław Zając jako przewodniczący, Zenon Stadnik (wiceprzewodniczący) i Krzysztof Banaszczuk (sekretarz).

W sobotnim zjeździe, oprócz przedstawicieli i delegatów z poszczególnych jednostek uczestniczyli również goście: wójt Nielisza Adam Wal, starosta zamojski Stanisław Grześko, komendant miejski PSP w Zamościu Jacek Sobczyński oraz prezes oddziału powiatowego Kazimierz Mielnicki.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama