Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:49
Reklama

Zamość: Minister wręczył klucze żołnierzom

W piątek 10 września w Zamościu minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak wręczył klucze do nowo wybudowanych mieszkań żołnierzom z tutejszego garnizonu. Kilkoro pracowników Agencji Mienia Wojskowego zostało odznaczonych medalami "Za zasługi dla obronności kraju".
Zamość: Minister wręczył klucze żołnierzom
Szef resortu obrony wręczył klucze do mieszkań żołnierzom i ich rodzinom.

W budynku przy ul. Wojska Polskiego w Zamościu zamieszkają wojskowi służący w garnizonie Zamość oraz ich rodziny. Wśród 30 lokali w tym bloku jest 18 mieszkań i 12 kwater internatowych. Inwestycja mieszkaniowa w Zamościu kosztowała 12 mln zł. Sfinansowano ją z dotacji celowej przekazanej przez MON, a także z własnych środków Agencji Mienia Wojskowego.

– Agencja Mienia Wojskowego wykonała postawione przed nią zadania. W 83 miejscowościach na terenie kraju powstały mieszkania – mówił minister Mariusz Błaszczak.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama