Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 10:17
Reklama

Dzień Sportu na poligonie w Sitańcu

Wygrali żołnierze, drugie miejsce zajęli strażacy, a trzecie ekipa Biegam Bo Lubię Zamość. Taki był wynik rywalizacji podczas Dnia Sportu zorganizowanego w piątek, 6 sierpnia na poligonie w Sitańcu.
Dzień Sportu na poligonie w Sitańcu
Autor: Fot. KM PSP Zamość

W zawodach zorganizowanych przez 3. Zamojski Batalion Zmechanizowany brały udział 5-osobowe drużyny. Przygotowano dla nich do pokonania  tor rozpoznawczy o długości 3800m, składający się z 19 różnych przeszkód. Było m.in. brodzenie w wodzie na długości 10 m przepychając drewniane belki, czołganie się.

Do rywalizacji stanęło 15 drużyn. Wygrała 6 kompania zmechanizowana 3BZ, na drugiej pozycji uplasowali się reprezentanci Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, a na trzecim zespół Biegam Bo Lubię Zamość.

Srebrna strażacka ekipa występowała w składzie: mł. kpt. Paweł Ligaj, asp. Błażej Omański, mł. asp. Karol Kalita, ogn. Artur Sowa, sekc. Karol Swatko.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama