Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 11:42
Reklama

50. rakieta świata w drużynie Uczelnia Państwowa Zamość

Trzykrotny mistrz Afryki, olimpijczyk Ahmed Saleh z Egiptu będzie w nowym sezonie bronił barw występującej w Superlidze tenisa stołowego drużyny Uczelnia Państwowa Zamość.
50. rakieta świata w drużynie Uczelnia Państwowa Zamość
Ahmed Saleh nowym zawodnikiem drużyny Uczelnia Państwowa Zamość
Autor: Fot. UPZ

Trener i menadżer zespołu z Zamościa, Piotr Kostrubiec, odkrył kolejną kartę przed nadchodzącym sezonem 2021/2022. Nowym zawodnikiem drużyny Uczelnia Państwowa Zamość został reprezentant Egiptu Ahmed Saleh. Jest on obecnie sklasyfikowany na 50. miejscu w światowym rankingu zawodników. Ahmed to trzykrotny mistrz Afryki i uczestnik igrzysk olimpijskich w 2008, 2012 roku. Wkrótce będzie reprezentował swój kraj na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Przypomnijmy, że barw Uczelni Państwowej Zamość w nadchodzącym sezonie będą bronić również czterokrotny mistrz świata w ping pongu Anglik Andrew Baggaley oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Filip Szymański, który ostatnio reprezentował drużynę 3S Polonii Bytom, a także pięciokrotny mistrz Polski Daniel Górak, który w Polsce występował w drużynach z Grodziska Mazowieckiego i Jarosławia, a ostatnio grał w lidze francuskiej.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama