Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 07:46
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Najnowszy numer Kroniki Tygodnia już jutro!

Przed Wam znowu kilka dni na czytanie Kroniki Tygodnia. W najnowszym numerze znajdziecie najciekawsze informacje z całego regionu.
Najnowszy numer Kroniki Tygodnia już jutro!

>> >> To byli zawodowcy, a skok na bankomat przy ul. Reja w Zamościu prawdopodobnie nie był ich jedynym takim rabunkiem. Mamy dużo nowych szczegółów.

>>>> Po meczu Unii Hrubieszów z Górnikiem II Łęczna na ławie oskarżonych zasiądzie aż 14 osób. To pseudokibice

>>>> Surowy wyrok dla młodego zamościanina. Bo  22-letni Przemysław L. zabił swojego kolegę ze szczególnym okrucieństwem.

>>>> Przygotujcie niezapomniane święta. W naszym nowym konkursie możecie wygrać nagrody, które Wam w tym pomogą

>>>> Zginęli, bo byli Polakami. Wstrząsająca historia z czasów II wojny światowej

Te i wiele, wiele więcej tematów w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama