Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 08:56
Reklama

Zamość: Maskotka dla Wędrującej Estrady. Zaprojektował ją 7-latek

Kolorowy stworek narysowany przez 7-letniego Szymona Piekarosia będzie oficjalną maskotką Wędrującej Estrady - cyklu plenerowych imprez organizowanych latem przez Zamojski Dom Kultury.
Zamość: Maskotka dla Wędrującej Estrady. Zaprojektował ją 7-latek
Tak wygląda projekt, który wykonał 7-letni Szymon Piekaruś
Autor: Fot. ZDK

Ten mały artysta wygrał konkurs, który jeszcze w maju został ogłoszony przez ZDK. Swoje projekty maskotek dla Wędrującej Estrady mogły zgłaszać przedszkolaki oraz uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych. Komisji, w której zasiedli: Dariusz Łukasik, Rafał Górski, Diana Maciąg najbardziej przypadł do gustu pomysł Szymona. Jury wyróżniło również prace przygotowane przez 6-letnią Kingę Wróbel i jej rówieśniczkę Magdalenę Michalczuk z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Zamościu.

Zwycięzca mógł być tylko jeden. Projekt Szymona zostanie wykorzystany do uszycia kostiumu dla osoby, która tego lata na zamojskich osiedlach prowadzić będzie imprezy z cyklu Wędrująca Estrada.

ZOBACZ TAKŻE: WĘDRUJĄCA ESTRADA NA OSIEDLU PLANTY - ZDJĘCIA, FILMY


Magdalena Michalczuk, lat 6 - Przedszkole Miejskie nr 8 w Zamościu

Kinga Wróbel, lat 6 - Przedszkole Miejskie nr 8 w Zamościu


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama