Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:59
Reklama

Pobili człowieka do nieprzytomności. Wpadli podczas legitymowania

To był przypadek. Policjanci zobaczyli dwóch podejrzanych mężczyzn i postanowili ich wylegitymować. Wtedy odkryli, że doszło do przestępstwa. Mieszkańcy woj. zachodniopomorskiego zostali aresztowani. Odpowiedzą za usiłowanie zabójstwa.
Pobili człowieka do nieprzytomności. Wpadli podczas legitymowania
Jeden z zatrzymanych mężczyzn.
Autor: Fot. KPP Biłgoraj

Chodzi o zdarzenia, do których doszło w zeszłym tygodniu, nocą z 4 na 5 czerwca. Policjanci z posterunku w Potoku Górnym patrolowali Biszczę. Ich uwagę zwrócili dwaj mężczyźni, którzy szli przez wieś z dużymi torbami podróżnymi. 

Po wylegitymowaniu okazało się, że to mieszkańcy woj. zachodniopomorskiego w wieku 35 i 37 lat. Nie potrafili logicznie wyjaśnić, co robią w powiecie biłgorajskim. Mundurowi zajrzeli do ich bagażu, a tam znaleźli portfel z dokumentami należącymi do 75-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego oraz kilka tysięcy złotych.

– Natychmiast do miejsca zamieszkania 75 - latka został skierowany kolejny patrol. Policjanci zastali splądrowanie mieszkanie oraz nieprzytomnego, zakrwawionego mężczyznę, do którego należały dokumenty – relacjonuje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Funkcjonariusze udzielili starszemu panu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Trafił do szpitala. Jest w ciężkim stanie. 

CZYTAJ TAKŻE: KUMPEL SPAŁ, A ONI GO NAPADLI, POBILI, OKRADLI

Sprawcy napaści trafili do policyjnego aresztu. Ustalono, że obaj byli w przeszłości wielokrotnie karani. Starszy odpowiadał za rozbój, kradzieże z włamaniem i pobicie, a młodszy m.in. za groźby karalne. Teraz usłyszeli zarzuty rozboju i usiłowanie zabójstwa. Wczoraj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi im kara nawet dożywotniego więzienia.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama