Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:45
Reklama

Gm. Komarów-Osada: Najciekawsze zdjęcia wybrane (LISTA LAUREATÓW)

Dokładnie 74 prace wykonane przez 28 autorów w różnym wieku oceniło jury konkursu fotograficznego "Moje miejsce, moim okiem", organizowanego przez Grupę Młodzieżową "Za-SOKowani" i Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie.
Gm. Komarów-Osada: Najciekawsze zdjęcia wybrane (LISTA LAUREATÓW)

W grupie najmłodszych fotografików (7-12 lat) wygrał Krystian Złomaniec z Sosnowej Dębowej. Drugą nagrodę otrzymała Wiktoria Sołoducha z Wolicy Śniatyckiej, a trzecią Weronika Szyprowska z Kraczewa. Laureaci wyróżnień w tej kategorii wiekowej to: Artur Przyczyna z Komarowa-Wsi, Karolina Mazur z Antoniówki i Natalia Saczek z Komarowa-Osady.

Wśród młodych artystów między 12 a 16 rokiem życia miejsca na podium zajęli kolejno: Paulina Dec z Duba, Szczepan Krosman z Komarowa-Osady i Piotr Szwed z Ruszczyzny, a wyróżnieni zostali: Bartłomiej Saczek z Komarowa-Osady, Ernest Przyczyna z Komarowa-Wsi, Martyna Schab z Wolicy Śniatyckiej i Paulina Bil z Komarowa Dolnego.

W najstarszej grupie wiekowej komisji najbardziej spodobały się fotografie autorstwa Justyny Saczek i Piotra Niedźwiedzkiego (wspólnie na pierwszym miejscu), a drugą nagrodę przyznano Annie Biszczan. Trzeciego miejsca nie ma, ale jest wyróżnienie dla Anety Kawy-Presz z miejscowości Księżostany.

Konkursowe zdjęcia przedstawiały ciekawe zakątki w gminie Komarów-Osada. Jury podkreśla, że fotografie były zróżnicowane zarówno pod względem tematyki, jak ujęcia tematu. Były to m.in. fotografie wąwozów, okolicznych pól, zabytkowych budynków oraz wschodów i zachodów słońca.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w lipcu, podczas gry terenowej "Tropiciel", którą "Za-SOKowani" zorganizują w ramach projektu "Bliżej ludzi, bliżej przyrody".Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama