Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 15:13
Reklama

Szczebrzeszyn: Woda znów za darmo! (TYLKO W GAZECIE)

Ze studni przy ul. Zwierzynieckiej w Szczebrzeszynie znowu można czerpać wodę za darmo. Studnia znajduje się na gminnej działce, w pobliżu baru Bażant, po sąsiedzku z działką, na której stoi wodomat.
Szczebrzeszyn: Woda znów za darmo! (TYLKO W GAZECIE)
W ubiegłym tygodniu zamontowano pompę do ręcznego czerpania wody ze studni głębinowej.
Autor: Fot. Wioletta Dudek

– Walczyłem o tę studnię 2 lata. Zaraz po tym, jak właściciel działki, na której było popularne źródełko, zamontował wodomat, interweniowałem u radnych miejskich, u burmistrza. W końcu, gdy zrobiło się o tym głośno, zdecydowano, że gmina wybije na swojej działce studnię i tam woda znowu będzie dla wszystkich darmowa – mówi Rafał Kowalik, mieszkaniec Szczebrzeszyna, były radny.

Przekonuje, że dopytywał o postęp prac przy budowie studni w gminie wielokrotnie. Jego zdaniem zbyt długo to trwa. 

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama