Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 09:03
Reklama

Zamość: 6-letnia Ania musi pokonać glejaka. Potrzebuje wsparcia

Ania ma 6 lat. Dotychczas wesołą i aktywną dziewczynką, m.in. trenowała karate. Toczyła walki z rywalami na macie. Często wygrywała. Teraz ma do pokonania znacznie poważniejszego przeciwnika. U małej dziewczynki wykryto glejaka mózgu.
Zamość: 6-letnia Ania musi pokonać glejaka. Potrzebuje wsparcia
Autor: Fot. zrzutka.pl

"Życie potrafi nieźle zaskoczyć... Nagle plany rozsypują się jak zamki z piasku, a mała stabilizacja zamienia się w chaos" – napisali Agata i Andrzej Pogudzowie na specjalnym profilu facebookowym poświęconym chorobie ich córeczki (Ania znokautuje glejaka).

Guz, który wykryto u Ani jest niestety nieoperacyjny. Dziewczynka jest pod opieką lekarzy, ale wciąż trwa poszukiwanie metod leczenia, które dałyby efekty i nadzieję do powrót do zdrowia. Potrzeba na to pieniędzy, dlatego przyjaciele rodziny uruchomili internetową zbiórkę na portalu zrzutka.pl (Pomóżmy Ani w walce z glejakiem). 

Ale dziewczynka i jej rodzice się nie poddają. Wierzą, że wygrają walkę z nowotworem. Każdy z nas może ich wspomóc, przekazując na leczenie Ani choćby drobną kwotę.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ania 14.05.2021 22:30
Biedna dziewczynka. Pomóżmy. Małe szanse skoro guz nieoperacyjny, ale coda istnieją. Więcej wiary i nie poddawać się.

Reklama
Reklama
Reklamakolagen
KOMENTARZE
Autor komentarza: TKTreść komentarza: Ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw do max 40 %. W ciagu 2 tygodni od jej ukazania się prezesi spółdzielni powinni złożyć oświadczenie do ciepłowni. Dziwne, że prezesi o tym nie wiedzą - a może nie chcą wiedzieć !Data dodania komentarza: 28.09.2022, 06:32Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: arekTreść komentarza: I jedynie 42,9% poparcia dla pisu w poprzednich wyborach.Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:50Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: NormalnieTreść komentarza: Ciebie nic nie obchodzi, mieszkańców tak, więc otwórz piwo włącz tv i nie myśl za dużo..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 20:51Źródło komentarza: Gmina Werbkowice: Komu zawinił sołtys?Autor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:46Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:27Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: XxXTreść komentarza: I dalej mamy ślepo wierzyć w to ,że "sądowy zakaz prowadzenia " uczyni nasze drogi lepszymi pod względem bezpieczeństwa ? Czy naprawdęamy czekać aż dojdzie do tragedii, żeby sąd się wziął za poważniejsze kary dla takich "pseudo kierowców?" Zamiast zamiatać chodniki ,wysłać na miesiąc prac w ramach wolontariatu do ośrodka rehabilitacji dla ofiar pijanych kierowców ..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 19:55Źródło komentarza: Józefówka: Pijany kierowca był uwięziony w samochodzie
Reklama
Reklama