Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 14:33
Reklama

Pohandlują w Zwierzyńcu (TYLKO W GAZECIE)

Mimo pandemii, zainteresowanie miejscami handlowymi na deptaku przy ul. Wachniewskiej i w Parku Środowiskowym w Zwierzyńcu było wyjątkowo duże, a oferty najemców rekordowo wysokie. Miasto podpisało już umowy dzierżawy. Teraz liczy, że handlujących nie zawiodą turyści.
Pohandlują w Zwierzyńcu (TYLKO W GAZECIE)

Ceny wywoławcze były takie jak rok temu, a zarówno oferowane kwoty, jak i zainteresowanie oferentów wyższe niż w latach poprzednich – mówi Edyta Wolanin, sekretarz UM. I zauważa, że większość oferentów to osoby, które wystawiały swoje stoiska w latach poprzednich, można więc przypuszczać, że mieli za sobą udany sezon i na taki liczą też w tym roku.

W domkach handlowych przy deptaku swoje produkty będą oferować sprzedawcy: Pachnące Roztocze Katarzyna Zybała (naturalne, ręcznie robione mydła, świece z wosku pszczelego, ceramika), Kamyk Sylwester Pękalski (ręcznie wyrabiane pamiątki i biżuteria z kamieni naturalnych), Rolniczy Handel Detaliczny dr Janusz Fedirko (wyroby z własnego gospodarstwa rolnego).

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Nieznana historiaTreść komentarza: Czytał ktoś książki - Obłęd 44 i Zdradzony Wołyń?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:03Źródło komentarza: Hrubieszów: W hołdzie Podziemnemu PaństwuAutor komentarza: Bez cenzury poproszęTreść komentarza: Tylko jest baśń pana Sawy o Ukraińskiej Bohorodycy zmieniająca historię?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:00Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: A WołyniakTreść komentarza: Nie ma biegu z okazji rocznicy mordu dokonanego na kolejarzach w Gozdowie przez ukraińskich nacjonalistów w nocy z 14 na 15 marca 1944 roku.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 13:57Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: PolakTreść komentarza: POwodzenia towarzyszuData dodania komentarza: 02.10.2022, 13:18Źródło komentarza: Hrubieszów: To nie awans, tylko dymisja dowódcy zwiadowców?Autor komentarza: AlfaTreść komentarza: Brawo Jak by Ukraina miała taką agenturę wpływów w Rosji jak w Polsce to by tej woijny nie było. A tak jeździli spisywali każdy skrawek polskiej ziemi że tam oni byli i im sie należy, tak to odebrałem po niektórych art i tym co jest na You TubeData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:52Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrowniczaAutor komentarza: AlfaTreść komentarza: Kogo agenturą nazywasz?. Nastawiliście się na Polskę, a Rosja was napadła.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrownicza
Reklama
Reklama