Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 20:02
Reklama

Szczebrzeszyn: Na sesję bez pytania (TYLKO W GAZECIE)

Były radny RM w Szczebrzeszynie poskarżył się wojewodzie i powiadomił prokuraturę.
Szczebrzeszyn: Na sesję bez pytania (TYLKO W GAZECIE)
Rafał Kowalik: Na obrady przyszedłem w maseczce i zachowałem wszelkie wymogi w walce z COVID-19.

Rafał Kowalik nie jest już radnym, ale sprawami miasta nadal się interesuje. W lutym wybrał się na sesję. Próbowano wyprosić go z sali obrad. Powiadomił o tym wojewodę lubelskiego i prokuraturę. Prawnicy wojewody przypomnieli przewodniczącemu rady "o bezwzględnym przestrzeganiu zasad jawności działania rady gminy i wynikającego z niej prawa mieszkańców do wstępu na sesje rady miejskiej". Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa.

Na początku lutego Rafał Kowalik złożył rezygnację z mandatu radnego miasta Szczebrzeszyna.  

 – Ta decyzja była dla mnie wyjątkowo trudna, ale musiałem ją podjąć ze względów osobistych i zawodowych – tłumaczy Rafał Kowalik.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: noereTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Miał być pewny zysk, była strataAutor komentarza: zdziwionyTreść komentarza: a gdzie leży w Tatrach?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: przeciezTreść komentarza: przez SusiecData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: biedny ten piisTreść komentarza: znowu sobie strzelili w stope tym podrecznikiem z in vitro, kolejne 90 tys. osób urodzonych z in vitro a jesli liczyc ich rodziców i tych, ktorzy juz dorosli to ze 200 tys nie bedzie juz glosowac na pisData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:52Źródło komentarza: PiS przesuwa termin wyborów. Jest projekt ustawyAutor komentarza: bkioTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:47Źródło komentarza: Pow. biłgorajski: Pieniądze dla strażaków ochotnikówAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi Dębskiemu
Reklama
Reklama