Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 16:12
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Tomaszowscy seniorzy znów w swoim żywiole (TYLKO W GAZECIE)

Po półrocznej przerwie spowodowanej pandemią seniorzy znowu się spotykają, dyskutują przy kawie i ciastku, uczą się i ćwiczą. Bardzo im tego brakowało.
Tomaszowscy seniorzy znów w swoim żywiole (TYLKO W GAZECIE)
Seniorzy z Tomaszowa Lubelskiego na spacerze

Wolą aktywność od bezczynności, nie chcą spędzać czasu tylko w domu. Niestety, ostatnie pół roku, z powodu obostrzeń związanych z pandemią nie mogli się spotykać w klubach seniora.

Do Klubu Seniora CZAS w Tomaszowie Lub. należą formalnie 54 osoby, ale klub jest otwarty dla każdego. Swoją siedzibę ma przy ul. Kościuszki. Powstał w ramach projektu Lubelskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. Od listopada ub. roku działał tylko zdalnie. Opiekun klubu Piotr Gruszecki dowoził materiały seniorom do domu, udzielał wskazówek telefonicznie. Trenerzy łączyli się z tymi, którzy mieli komputery, online.

Cały artykuł znajdziesz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama