Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 09:22
Reklama

Zamość: Maleńka Zuzia walczy o życie. Pomóżcie zebrać pieniądze na leczenie

Jest szansa, że maleńka Zuzia z Zamościa wróci do zdrowia. Jednak na leczenie dziewczynki, które przeprowadzić może klinika w Stanach Zjednoczonych, potrzeba mnóstwo pieniędzy. Internetowa zbiórka trwa. Dołącz do niej.
Zamość: Maleńka Zuzia walczy o życie. Pomóżcie zebrać pieniądze na leczenie

Zuzanka przyszła na świat niespełna rok temu. Zdiagnozowano u niej krytyczną wadę serca. od tamtej pory rodzice dzień w dzień walczą o życie swojej córeczki. Maleńka dziewczynka spędziła wiele miesięcy w szpitalu, przeszła kilka operacji.

– Nie ma słów, by opisać to, co wtedy przeżyliśmy. Strach, niepewność, czy nasze dziecko przeżyje, i niewyobrażalna tęsknota za ukochaną córeczką. Do tego pandemia, która sprawiła, że nie mogliśmy nawet przez chwilę z daleka popatrzeć na Zuzię. W sali szpitalnej była całkiem sama. Obostrzenia w szpitalach nie pozwalały nam być przy niej. Tylko raz na jakiś czas otrzymywaliśmy zdjęcie, w które wpatrywaliśmy się bez końca… – opowiadają rodzice na portalu siepomaga.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy.

Potrzeba ich mnóstwo, bo operacja w klinice w Bostonie ma kosztować blisko 700 tys. zł. Ale tylko tam dają szanse na to, że z wadą Zuzi uda się poradzić. Jeśli więc ktoś chce wesprzeć rodziców ZUZI, proszony jest o wpłaty. Można ich dokonywać TUTAJ. Tam też więcej o historii Zuzi, a także innych formach pomocy dziewczynce i jej rodzicom.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
jarek 11.01.2021 13:14
I pomyśleć , że za pieniądze ,które dostał rydzyk ,albo zmarnował sasin można ratować armię chorych dzieci. Ciekawe czy chociaż katolicy z parafii z , której pochodzi dziecko zrobią zbiórkę (bo Polska to kraj ludzi dobrych ,inteligentnych, uczciwych ) To w nawiasie to może być pewnik ,albo satyra wg.uznania

Reklama
Reklama
Reklamakolagen
KOMENTARZE
Autor komentarza: Cała prawda całą dobęTreść komentarza: dureń jesteś. A nawet POjebData dodania komentarza: 28.09.2022, 09:13Źródło komentarza: Limity zużycia prądu. Przychodzi rzecznik rządu do TVP i zaskakuje. Zapowiada poważne zmianyAutor komentarza: TKTreść komentarza: Ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw do max 40 %. W ciagu 2 tygodni od jej ukazania się prezesi spółdzielni powinni złożyć oświadczenie do ciepłowni. Dziwne, że prezesi o tym nie wiedzą - a może nie chcą wiedzieć !Data dodania komentarza: 28.09.2022, 06:32Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: arekTreść komentarza: I jedynie 42,9% poparcia dla pisu w poprzednich wyborach.Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:50Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: NormalnieTreść komentarza: Ciebie nic nie obchodzi, mieszkańców tak, więc otwórz piwo włącz tv i nie myśl za dużo..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 20:51Źródło komentarza: Gmina Werbkowice: Komu zawinił sołtys?Autor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:46Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:27Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutę
Reklama
Reklama