Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:49
Reklama

Zamość: Przedszkole jak nowe

Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi doczekało się remontu. Budynek przy ulicy Wąskiej pamiętający lata 80. ub. wieku przeszedł metamorfozę.
Zamość: Przedszkole jak nowe

Najpierw w budynku zamontowano windę, którą pokolorowała grupa Stforky. Winda była bardzo potrzebna, ponieważ do placówki uczęszczają dzieci niepełnosprawne ruchowo. Potem miasto Zamość pozyskało pieniądze na termomodernizację budynku. Prace remontowe trwały od początku wakacji.

 – W ramach termomodernizacji dokonano wymiany grzejników, okien we wszystkich pomieszczeniach, rynien. Zmodernizowano instalację grzewczą, odwodniono i ocieplono budynek i stropodach. Wykonano zupełnie nową elewację. Dodatkowo, pomalowano i odnowiono prawie wszystkie pomieszczenia wewnątrz przedszkola. Poprawiły się warunki pobytu dzieci w przedszkolu, ale i warunki pracy. Ujawniły się też w pełni walory estetyczne budynku, który już od wielu lat domagał się remontu – mówi Jadwiga Bartoszczyk, dyrektor przedszkola.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama