Te nakrycia głowy trafiły do druhów w czwartek, 3 grudnia. Hełmy kupiono dzięki dofinansowaniu, które jednostce przekazała gmina. Podarek przekazywali strażakom wójt Tomasz Tyrka, jego zastępca Paweł Mroczkowski, a także radny z Wierszczycy Eryk Mańczak. W imieniu jednostki prezent przyjęli komendant Marcin Lachowski i druh Szymon Baran.
Gm. Jarczów: Prezent dla strażaków z Wierszczycy
To jest upominek z gatunku tych użytecznych, przyda się strażakom na pewno. Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierszczycy (gm. Jarczów) wzbogaciła się o siedem profesjonalnych hełmów.
- 06.12.2020 12:36

Reklama


![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)
![128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA] 128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-128-zatrzymanych-w-dwa-dni-policyjna-akcja-w-woj-lubelskim-zdjecia-1768819124-4.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze