Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 07:14
Reklama

Mikołaje Kroniki Tygodnia czekają na Wasze listy!

Nasze VIP-y wcieliły się w role Mikołajów, by obdarować prezentami czytelników Kroniki Tygodnia.
Mikołaje Kroniki Tygodnia czekają na Wasze listy!

Akcja "Wybierz sobie Mikołaja" adresowana jest przede wszystkim do dzieci, ale nie tylko. Pisać do Mikołajów mogą również dorośli. Prezenty trafią przed świętami Bożego Narodzenia do osób wybranych przez Mikołajów.

Zasady naszej zabawy są proste. Nasi Mikołaje czekają na Wasze listy. Napiszcie do wybranego Mikołaja, o jakim prezencie marzycie i dlaczego zwracacie się do tej, a nie innej osoby. Opiszcie swoją sytuację. Można prosić Mikołaja o prezent dla siebie lub dla kogoś, kto Waszym zdaniem potrzebuje wsparcia i pomocy przed świętami.

Wszystkie listy przekażemy naszym Mikołajom, a każdy z nich wybierze jedną lub kilka osób, jeśli będzie hojny.

Do listu należy dołączyć zamieszczony w papierowym wydaniu kroniki Tygodnia kupon. Oczywiście trzeba go wypełnić.

Korespondencję do Mikołaja można wysłać albo przynieść do redakcji (ul. Żeromskiego 3; 22-400 Zamość z dopiskiem "Wybierz sobie Mikołaja") do 11 grudnia do godz. 12. Można też napisany list i wypełniony kupon sfotografować, a później wysłać do nas na adres: [email protected]

Zwracając się do Mikołaja o prezent należy pamiętać, by miał on wartość do 200 zł.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Monika 14.12.2020 09:17
Witam, kiedy będą wyniki wyboru "Wybierz sobie mikołaja"?

Krasnal 10.12.2020 09:17
Czy Ci Mikołajowie robią paczki dla obdarowanych ze swoich pensji czy z tych ,które my wpłacamy do budżetu gminy ,miasta..?Jeżeli z publicznych pieniędzy to żaden wyczyn.

Z Komarowa 10.12.2020 09:11
To ja napiszę do mikołaj Sieńkowskiej,żeby sprawiedliwkie i po ludzku rządziła gminą Komarów,a nie dzieliła ludzi.Ale w jej wydaniu to niestety niemożliwe.

Zawisza Ciemny 07.12.2020 18:04
Należy kumać, że należy zrobić zrzutkę dla tych wybrańców narodu ?

hmmmm 07.12.2020 21:31
Czyli zrzuta dla tych co nas doją z podatków na ich Mikołajki ? Czy tam impreze mikołajkową w dobie pandemii?????

RW 07.12.2020 09:54
a co to za akcja ? o co chodzi z tym mikołajem ? Dawniej było coś podobnego, nazywało się to podarki od świętego Mikołaja. A to ?

Teresa 03.12.2020 16:32
Ciekawe czy Mikołaj Kłębek paczkę zrobi za gminne pieniądze bo na tyle go stać ?

ten od Sachajki 05.12.2020 18:57
Każdy z nich jest mikołajkiem za publiczne pieniądze i żaden z tych dziadów nie dokłada z kieszxeni Taka to administracja dziadowska co żeruje na > uj napisze to jak komuch < Zdrowej tkance narodu

Pozdro dla Mikołajka 02.12.2020 23:22
Panie Sachajko jak pan udowodni ze takiego tel nie było czy ja udowodnie ze był nie ważne bo nie wiem ile trzymają bilingi, To moge iść na konfrontacje prawna bo widze ze pan nastawiony na kariere, Ale to co pisze jest do udowodnienia.

wyborca Kukiz co myslał ze to nie PSL 02.12.2020 22:52
Wybiore i co mi w prezęcie przyniesie? Bo ludzie z nikąd a Pan Sachajko to mi nawet w sprawach sądowych jako wyborcy nie chciał pomocy przynieść. To jakie to mikołajki co sobie nabijają kase ? Dzwoniłem osobiście prosiłem o porade prawną i zbył jak dziada ten wasz miokołajek. Bez przesady jak z kimś rozmawiasz i odsyłasz do porad prawnych płatnych osobe co nic nie ma to jaki z Cb mikołaj chyba z ZSRR ? Bez jaj 2 lata temu dzwoniłem i nie chciałes zadnej porady udzielić tak samo jak wolontariusz brat Marty Gesler. Jedynie mi pomógł Pan Z Zawislak za co jestem jemu wdzięczny. Jedyny co mnie uczciwiue potraktował jako społeczniak za darmo. Musze go odwiedzić kiedyś osobiście o podziękować za pomoc prawną. Bo ani pan Sachajko ani pan brat Geslerowej nie dotykają sie przegranych spraw z ZUS. Takie z was Mikołajki A Pana Sachajki to zapamiętam za tą pomoc prawną a jak ma jakis problem to może można bilingi z przed lat wyciągnąć ze taka rozmowa była bo jego partyjny koleś regionalnie mnie odesłał do Sachajki. Pomoce Sachajki i szczęśliwe Mikołajki (:

Elf 01.12.2020 16:02
Mikołaj Majewska i Mikołaj Kozłowski nie figurują w wersji papierowej. Czy można do nich pisać?

redakcja 02.12.2020 05:42
Można pisać listy do wszystkich osób, które są na zamieszczonych tutaj zdjęciach. Należy tylko pamiętać o kuponie z gazety. Po prostu rodzina Mikołajów rozrosła się nam już po opublikowaniu wersji papierowej :)

Elf 02.12.2020 12:59
Dzięki Pozdrawiam

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama