Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 10:27
Reklama

Foldery na promocję Zwierzyńca gotowe

Są nowe foldery promujące atrakcje turystyczne Zwierzyńca i okolic. Wydało je, dzięki wsparciu Unii Europejskiej, Stowarzyszenie "Et Cetera" działające przy Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Zwierzyńcu.
Foldery na promocję Zwierzyńca gotowe
Autor: Fot. Stowarzyszenie "Et Cetera"

W wydawnictwie znalazł się szereg ciekawych, ale również przydatnych dla turystów informacji. Opisane zostały zabytki Ordynacji Zamoyskiej, a także trasy piesze, rowerowe, kajakowe, nordic walking i konne. Wśród propozycji wycieczek znalazły się m.in. wypad na Bukową Górę, na Piaseczną Górę, do stawów "Echo" i na Wzgórze Polak. Cyklistom proponowane są wyprawy do Florianki oraz Centralnym Szlakiem Rowerowym Roztocza, Roztoczańskim Szlakiem Rowerowym i szlakiem "Green Velo".

Nie brakuje też podpowiedzi z atrakcjami dla dzieci. Są w folderach również mapy Zwierzyńca i okolic, a także praktyczne informacje dotyczące funkcjonowania instytucji, czy muzeów, ale również wskazano w nich adresy aptek, bankomatów czy kościołów.

Wydawnictwo ukazało się w nakładzie 10 000 egzemplarzy. Foldery mają być udostępniane gościom odwiedzającym Roztocze m.in. przez punkt Informacji Turystycznej w Zwierzyńcu.

Całość kosztowała 12,5 tysiąca złotych. Zdecydowaną większość środków, ok. 12 tys., Stowarzyszenie "Et Cetera" pozyskało za pośrednictwem Lokalnej Grupy działania "Nasze Roztocze" z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Edi 15.01.2021 21:17
Firm kajakowych kilka a tu jak zawsze te mordy

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama