Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 19:58
Reklama

Hrubieszów: COVID-19 osłabia obsługę interesantów

Przez kilka ostatnich dni w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie nie przyjmowano dokumentów do rejestracji pojazdów. Od 27 października wydział ma pracować normalnie.
Hrubieszów: COVID-19 osłabia obsługę interesantów
Marek Kata: W tym tygodniu z kwarantanny powinna wrócić część pracowników, wtedy ograniczenia zostaną zniesione.

W ubiegły piątek na internetowej stronie Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie opublikowano komunikat: "W związku z sytuacją epidemiologiczną Wydział Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie w dniach od 23.10.2020 r. do 26.10.2020 r. zostaje ZAMKNIĘTY". Istnieje możliwość odbioru dokumentów w sprawach zakończonych. Informacja w sprawie rejestracji pojazdów: 84 696 50 68 w. 51.

Zapytaliśmy, czym podyktowana jest decyzja o zamknięciu tego wydziału.

Odpowiedź znajdziesz w nowej Kronice Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Tadam 30.10.2020 14:41
Już wycofali się ze zwołania rady. Osłabli?

Nagrania 04.11.2020 06:59
Z poprzedniej brak utajnione

Dlaczego 29.10.2020 07:53
Michał M podżegacz protestu jak i reszta uczestników nie otrzymali mandatu od sanepidu za rozsiewanie Covid w Hrubieszowie, nielegalne zgromadzenie, są nagrania świadkowie Policja nie reaguje boi się starostwa. A zwykłych ludzi ścigają, hipokryci na postronku.

Straszno 29.10.2020 16:23
Pelna zgoda @Dlaczego. Lans tych osob. Niestety zwodza mlodych. Na zdjeciach widocznych jest tez kilka osob publicznych: kandydaci na burmistrzow, emerytki nauczycielki, psycholozki itp.

ZSL 29.10.2020 19:27
Kogo tu się bać? Do końca roku i tej sfołoczy nie będzie. JÓZEK WRACA!!!

Kto 01.11.2020 08:30
Nakazał Policjantom mieć klapki na oczach. Sponsor.

polka 28.10.2020 22:24
Pamiętam ulotki przed kościołem, jak uszak lansował się? Szkoda, miota się nie wie co już robić, jak wyjść z twarzą? Maską?

Stop... 29.10.2020 08:59
Obrzydliwy typ, yntelygent z rynsztokowym słownictwem gorszym niż u meneli spod budki z piwem.

Dlaczego 28.10.2020 07:20
Lekarze przyjmują na oddział pacjentów przed przyjściem wyników Covid i narażają życie pacjentów i personelu,dywersja,sabotaż, nikt tego nie nadzoruje,błazenada.

Jakie 28.10.2020 07:14
Czynności podjęli 1,2,3,4 starosta przeciw Covid chcemy wiedzieć? Dlaczego w szpitalu jest tylu zarażonych, do czego są namioty przed szpitalem, jak nie chronią przed Covid? Wczasy pod gruszą?

Covid 28.10.2020 07:08
Nic nie zmienia zdrajca, zdrajcą.

Zabezpieczenie 27.10.2020 17:38
Kondom na głowę i przed siebie .

Pytam 27.10.2020 16:48
Och, jaki sprytny ten sars covid. Zielonego antyklerykala na protescie nie trafia, ale juz innych to tak. Jak radny zabezpiecza sie? Moze nam maluczkim zdradzi.

Joker strzela z ucha 27.10.2020 16:23
Takie mam pytanie. A co to za permanentny lans na lokalnym portalu informacyjnym? Co wchodzę na stronę to albo ona albo oni :) Miało lansu nie być. Co ty na to Joker? Wiem że szukasz roboty więc może video - filmowanie otworzysz to i jeszcze na filmikach jej i ich zarobisz?

Klaudia 27.10.2020 14:14
Zielona zaraza? Szkoda pracowników

uwaga covid 27.10.2020 13:21
Duże zagrożenie epidemiczne w związku z udziałem pewnych osób w proteście. A sesja tuż tuż.

Monikaa 28.10.2020 18:35
A po sesji cały urząd na kwarantannę. A dzięki komu?

Pora 28.10.2020 20:11
Oj Misiu ,Misiu chyba już z Ciebie nic nie będzie. Na fejsie jeden wpis przeczy drugiemu . Gdzie ten PSL podpora rolników i wiary katolickiej ? Same szmaty zdolne dla osiągnięcia władzy na wszystko zostały .Pora zamiast randapu puścić w ruch motykę i pozbyć się tego co kiedyś było konieczynką a stało się chwastem z korzeniami.

RW 29.10.2020 12:30
PSL-u już nie ma został stary ZSL.

Pora 29.10.2020 13:33
Jedna i ta sama zaraza!!! Nazwę tylko zmienili.