Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 02:39
Reklama

Gm. Sułów: Przystanek jak wysypisko śmieci (TYLKO W GAZECIE)

W Deszkowicach Drugich jest przystanek, o którym zapomniała gmina. Straszy powyginaną zardzewiałą blachą i stertami rozrzuconych śmieci.
Gm. Sułów: Przystanek jak wysypisko śmieci (TYLKO W GAZECIE)
Autor: Fot. Czytelnik KT

Zdjęcia przystanku stojącego w lesie przesłał do redakcji przejeżdżający tamtędy kierowca. Jechał do Nielisza nad zalew. Sfotografował stojące na metalowym stelażu udającym ławkę pudełko z butelkami po piwie, rozdarty worek, z którego wysypują się pampersy, papiery, opakowania po jedzeniu. Po drugiej stronie przy drodze wielkie mrowisko także usłane śmieciami: ktoś wetknął parasol, wyrzucił butelki, prezerwatywy, chusteczki...

Co na to gmina? Szczegóły znajdziesz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Obserwator 03.10.2020 23:17
Przecież to nie mieszkańcy wsi wysypują tam śmieci, zabudowania są daleko, odpady są odbierane spod domu więc po co ktoś będzie tam wywoził, ale przejeżdżający całymi tabunami rowerzyści zostawiają pamiątki prorodzinnej wycieczki co widać co weekend przez całą trasę do Nielisza nad zalew. Załatwiają się pod ludzkimi płotami, bo przeciez przystanek trzeba zrobić w tej EKO wyprawie. Oczywiście oprócz śmieci odstrasza sama droga która jest w stanie katastrofalnym, na jakiekolwiek oświetlenie skrzyżowania nie ma również pieniędzy bo przecież trzeba wydawać na tylko jeden odcinek Deszkowic, na ,, Rudki" gdzie mieszka sołtys. A przeterminowanego już sołtysa nie interesuje ani zaśmiecanie, ani droga, ani oświetlenie. Wójt Gminy też zapomniał że Deszkowice przy drodze powiatowej też istnieją, a później chełpi się w gazetach jakie on to dla gminy dofinansowanie otrzymał.

Droga 01.10.2020 15:37
Dobrze, że ktoś zauważa istniejący problem, który nawarstwia się od lat.!!! Tamtejsza droga tj. w Deszkowicach II- jest w opłakanym stanie by nie powiedzieć krytycznym, gdyż opieka nad nią należy do gminy Sułów. Jadąc autem z Michalowa, po tragicznej nawierzchni nad piękny zalew w Nieliszu, ma się wrażenie lat 70-tych. Szkoda,że nie dostrzega istniejącego potencjału i rozwoju w tamtejszej infrastrukturze Wójt Sułowa!!!

Ogarnijcie sie 01.10.2020 13:30
A gdzie sołtys ? Przystanek w tym przypadku wizytówką wioski. To świadczy o mieszkańcach.

XXL 01.10.2020 07:06
Mam takie pytanie. Czy to gmina taki bałagan zrobiła czy ktoś po sobie zapomniał posprzątać ?

M 01.10.2020 07:05
Ok. Czytelnik /przejezdzacz zgłosił to do gazety, może i do UG, a czy widząc to, sprzątnął chociaż cokolwiek? Czy zabrał ze sobą bodaj jakąś mniej brudną rzecz?

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama