Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 21:41
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Strażacy z Trzeszczan mają nowy wóz

To dla druhów ważna rzecz. Strażacy z jednostki OSP w Trzeszczanach będą niedługo jeździć na akcje nowym wozem.
Strażacy z Trzeszczan mają nowy wóz

Autor: Fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

Uroczyste przekazane wozu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki w Trzeszczanach zorganizowano w środę, 29 lipca. Wzięli w tym wydarzeniu udział Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej st. kpt. Piotr Gronowicz oraz starosta Aneta Karpiuk.

Jednostka wzbogaciła się w pojazd TATRA GCBA 4/24 z napędem terenowym z 2003 roku, który do tej pory służył w KPSP w Hrubieszowie. Akt przekazania odebrali: prezes OSP Trzeszczany Henryk Gałka, naczelnik Zygmunt Gabryś oraz Edward Gąsior, komendant gminny OSP Trzeszczany.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PW 10.08.2020 13:42
Co oni się tak lansują? Też to widzicie?

Czas 06.08.2020 10:04
Odwołać Starostę, poprzedniej największy zarzut to lansowanie, a tu co widzimy dobry początek foto polityki, a gdzie maski ochronne w tak bliskim kontakcie, na to jest paragraf, sanepid udaje że nie widzi, opaski mają na oczach,lansują bezkarność świecznika,gdzie mandaty za jawne dowody po 30.000 i będzie nowy wóz strażacki.Panie Wójcie Czarnota proszę z urzędu zgłosić proceder to Pana teren.

Lutek 03.08.2020 07:03
Widzę dyktatorski styl zarządzania zdjęciami. Oj nieładnie, nieładnie.

Alojzy 02.08.2020 20:44
Bo wycinać ludzi ze zdjęcia też trzeba umieć ...zalecam zmianę fotografa bo tego ewidentnie przerosła funkcja...albo wysłać na urlop niech odpocznie trochę.

Bożena 31.07.2020 09:40
Brawo Panie Wójcie!

LHR 31.07.2020 08:07
Halo,Halo a co to za lans bez przerwy? Do roboty. Komunikację tam pogonić do roboty bo taki jeden picuś glancuś zamiast za robotę to ciągle bajeruje młode pracownice.

wiem 30.07.2020 22:32
Ten wóz to zasługa poprzedniej starosty oraz obecnych ze straży.

Grania 31.07.2020 09:50
Ten wóz będzie ziarnem nienawiści.Ale obecnej władzy o to chodzi,Wójta i Sekretarza ze zdjęcia wycieli jak małe dzieci.

Fakt. 01.08.2020 08:03
Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy. Oj nowa pani Starosta pięknie rozpoczyna kadencje ja wiem jedno, kto sieje wiatr niebawem zbiera burzę.

słyszłam 30.07.2020 21:51
Gratulacje, ale jak mawia radny powiatowy co za lans pewnej pani.

Józek 30.07.2020 22:05
A jamyślał że to figura woskowa.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: A już myślałem że burmistrz będzie robił lody Data dodania komentarza: 5.06.2026, 15:24 Źródło komentarza: Lody za czerwony pasek także w Szczebrzeszynie. Zapłaci burmistrz Autor komentarza: Hit Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama