Konkurs odbył się w zeszłym tygodniu. Wzięło w nim udział około 80 uczestników z Polski i Ukrainy. W Zamościu grali młodzi muzycy z Kielc, Lublina, Krakowa, Poznań, Bełżyc, Biłgoraja, Szczebrzeszyna, Przemyśla, Rzeszowa, Puław, Międzyrzeca Podlaskiego, Łańcuta, Białej Podlaskiej, Trzciany, Warszawy, Lubartowa, Radzynia Podlaskiego, Torunia oraz Rawy Ruskiej , Łucka, Drohobycza i Lwowa na Ukrainie.
Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie z Zamościa. W grupie I wyróżnienie zdobyła Marlena Grzeszata uczennica Ewy Gajewskiej. W grupie III wyróżniona została Kamila Wróblewska, uczennica Tatiany Kucharuk. W grupie IV III miejsce zdobył Kacper Kiecana uczeń pani Agnieszki Malickiej. Taką samą nagrodę otrzymał też Jakub Madyniak, uczeń pani Alicji Słupskiej. Wyróżnienia odebrali ponadto: Cyprian Bachta, uczeń Ewy Lisak i Kacper Studnicki, uczeń Tatiany Kucharuk.
W gronie laureatów znaleźli się też Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Biłgoraju. W grupie I trzecie miejsce zdobył Sergiusz Mazur, uczeń Beaty Kukiełki, a wyróżniona została Lena Rudy. W drugiej grupie laureatką wyróżnienia został Rafał Koziara, uczeń Tatiany Kucharuk.
Spośród uczniów szkoły w Szczebrzeszynie laureatem drugiego miejsca w grupie drugiej został Paweł Kusaj, uczeń Alicji Słupskiej.

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)










![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze