Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 30 lipca 2026 04:09
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Oliwia wybrana Miss Skafandra 2020

Oliwia Bochniak, uczennica zamojskiego „Ekonomika”, została Miss Skafandra 2020. Zwyciężczynię konkursu wybrali jurorzy oraz w formie elektronicznej Czytelnicy Gazety Akademickiej „Skafander”.
Oliwia wybrana Miss Skafandra 2020

Autor: Fot. Szymon Łyciuk

- Jestem osobą kreatywną, ambitną i zawsze uśmiechniętą. Interesuję się sztuką, fotografią i malarstwem. Moim marzeniem jest w przyszłości otworzyć własny salon kosmetyczny – mówi o sobie Oliwia Bochniak, Miss Skafandra 2020, uczennica ZSP Nr 1 w Zamościu, czyli popularnego „Ekonomika”.

Tytuł I Vice Miss zdobyła Wiktoria Puzio, uczennica ZSP nr 3 w Zamościu („Elektryk”) i jednocześnie pingpongistka występująca w I oraz II lidze tenisa stołowego kobiet. Z kolei tytuł II Vice Miss otrzymała Amelia Dembińska, uczennica LO CSM Zamość, pasjonatka militariów, sportu i jazdy konnej.

Konkurs Miss Skafandra zorganizowany został już po raz ósmy. Wzięły w nim udział uczennice szkół średnich z terenu byłego województwa zamojskiego. Po raz pierwszy został on przeprowadzony w zupełnie nowych warunkach, wymuszonych przez warunki sanitarne w związku z epidemią COVID-19.

- Koronawirus zepsuł nam wszystkim plany i obrócił nasze życie do góry nogami. Nie znaczy to jednak, że mamy się zamknąć od świata i żyć w smutku. Postanowiliśmy w ten cień wypuścić promyk radości i zabawy. Dlatego podjęliśmy decyzję, że konkurs odbędzie się, choć w nieco zmodyfikowanej formule – postanowiła redakcja Gazety Akademickiej „Skafander. Tegoroczną Miss Skafandra wybrali jurorzy wspólnie z internautami, którzy głosowali w albumie na profilu „Skafandra” na Facebooku.

Nagrody laureatkom i uczestniczkom konkursu wręczył dr hab. Andrzej Samborski, rektor Uczelni Państwowej w Zamościu, która jest wydawcą Gazety Akademickiej „Skafander”. Dekoracji finałowej trójki dokonała Jolanta Jasińska, wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego UPZ. Ponadto wszystkie laureatki otrzymały piękne bukiety przygotowane przez znanego florystę Piotra Marca. Wydarzenie zakończyła sesja zdjęciowa przeprowadzona przez cenionego i uznanego zamojskiego fotografa Szymona Łyciuka.

Sponsorami tegorocznej edycji konkursu byli: Uczelnia Państwowa w Zamościu, Szymon Łyciuk – Fotografia, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, Kwiaciarnia Piotr Marzec, Restauracja Renesans, EduFarma – edukacja w innym wymiarze, Drukarnia FastGraw, Salon Kosmetyczny Angela, Bowling Blaboom & More.

Finał konkursu Miss Skafandra 2020 odbył się 5 czerwca 2020 r. w Uczelni Państwowej w Zamościu.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Zawisza Czarny 11.06.2020 14:50
''kociamizia'' przepraszam obraziłaś kolege,całej zbroi nie zapomniał,przecież ma rękawice i tak sobie myślę czy by Ci jedna z nich rzucił,jakbyś mu powiedziała,że ta cała ''korona'' jest wymyślona :) Dla ciemnogrodu dodam,że za czasów rycerstwa ten gest był wyzwaniem na pojedynek..

kociamizia 11.06.2020 05:07
Jak oni się na studia dostają,jak oni tak ciężko myślą i te namordniki na gębach ,ta co sobie do stroju dopasowała szczyt głupoty,a ten w tej przyłbicy najlepszy tylko reszty zbroi zapomniał założyć,nie mogę pękam ze śmiechu,ha ha ha i jeszcze raz ha!!!!!

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkanka Treść komentarza: Dramat nie da się skomentować Data dodania komentarza: 27.07.2026, 23:18 Źródło komentarza: Cena urzędniczego błędu w Zamościu. Skandal w oświacie kosztuje budżet miasta i dymisję wiceprezydenta Autor komentarza: Polak mały Treść komentarza: Diety radnych / pensje urzędnicze idące w tysiące złotych to za mało żeby sumiennie wykonywać swoje obowiązki ?????!!!!!!!!!!!???????? I ci ludzie dzie mówią nam jak żyć ?!!? Data dodania komentarza: 27.07.2026, 15:32 Źródło komentarza: Cena urzędniczego błędu w Zamościu. Skandal w oświacie kosztuje budżet miasta i dymisję wiceprezydenta Autor komentarza: trw Treść komentarza: Ale w styczniu-lutym, jak nawaliło śniegu po kolana i zmroziło do minus 25, to ile było śmieszkowania w pisowskim regionie ze słynnego już tekstu Trzaskowskiego "planeta płonie"! I co? Data dodania komentarza: 27.07.2026, 11:20 Źródło komentarza: Ziemia pęka, plony giną! Dramatyczny apel z Werbkowic: Żądamy stanu klęski żywiołowej! Autor komentarza: Eh Treść komentarza: Co to radziecka szkoła szachowa? Data dodania komentarza: 26.07.2026, 23:25 Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Emilia Sprzęczka wśród najlepszych młodych szachistek Europy Autor komentarza: Kosmita Treść komentarza: Nas Kosmitów bardzo cieszy taka sytuacja a już szczególnie, gdy bez wysiłku i nakładów finansowych przejmujemy kolejne rejony WSZECHŚWIATÓW. Uważamy, że należy zwiększać wycinkę drzewostanów oraz betonowanie wszelkich niskich zieloności, łącznie z przeganianiem i wybijaniem BOBRAKÓW oraz temu podobnych naturalnych inżynierów. Gdy powszechna BETONOZA już będzie od TATER do BAŁTYKU i do ODRY do BUGU, to puści się automatyczne odkurzalniki, co by powstałą PŁASKOŚĆ dokumentnie odpyliły. Musicie Ludziaki wiedzieć, że nasze BOLIDY MIĘDZYGALAKTYCZNE są bardzo duże i bardzo sterylne, więc nas to cieszy. Uwielbiamy SŁONKO i bezchmurne NIEBIESIA oraz temperatury w granicach 50-100 stopni. Data dodania komentarza: 26.07.2026, 12:10 Źródło komentarza: Ziemia pęka, plony giną! Dramatyczny apel z Werbkowic: Żądamy stanu klęski żywiołowej! Autor komentarza: Franek Treść komentarza: No to się dowiedziałem z tego artykułu w jaki sposób powiązanie PESEL zobowiąże do płacenia, tych którzy nie płacą... Data dodania komentarza: 26.07.2026, 00:03 Źródło komentarza: Miliony Polaków nie płacą za śmieci. PESEL lekiem na nieuczciwość
Reklama
Reklama
Reklama