Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 15:06
Reklama

Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy

Łukasz Łobejko został nowym dyrektorem Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy. Stanowisko objął od 1 czerwca na sześcioletnią kadencję.
Łukasz Łobejko - nowy dyrektor szpitala w Radecznicy

Od stycznia tego roku Łukasz Łobejko pełnił obowiązki dyrektora placówki, po tym jak zarząd województwa odwołał z tego stanowiska Tomasza Czyżewskiego.

 Łukasz Łobejko jest absolwentem kierunku lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii w Klinice Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym (SPSK) nr 1 w Lublinie. Przez 5 lat był lekarzem rezydentem w Klinice Psychiatrii w SPSK nr 1 w Lublinie oraz młodszym asystentem na Oddziale Psychiatrycznym w SPZOZ w Radzyniu Podlaskim. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Katolik 06.08.2021 11:58
Zlemu Pasterzowi Owieczki będą odebrane tak jak w Biblii napisane

Ja 27.07.2021 21:21
Panie Stanisławie. Nadejdzie dzien w twoim życiu że pewne osoby które źle Cię potraktowały bardzo tego pozaluja.

Pracownik Szpitala. 23.07.2021 20:15
Tomasz C kłamał w sprawie czynności służbowych na szkodę pacjenta. Do instytucji pod które podlegał. Jego podzegacze wtorowali.

Przyjaciel 23.07.2021 19:04
Często dobro które czynione dla innych sprawia szczęście dla nas samych. Tak będzie z tobą z Staszku. Czas leczy rany. A Fałszywcy którzy fałszywie zaznali będą wyć i zgrzytac zębami.

Ktos 22.07.2021 14:56
Nagi chory psychicznie Mężczyzna gdy obsługują salowe jest po prostu żerem sexualnym dla salowych i Terapeutek.

Fakt 22.07.2021 13:41
To był jegomość Tomcio Pierdzistolek etaciarz.

Adwokat 22.07.2021 10:45
Prawo jest jedno i każdy powinien mieć swoje prawa i respektować prawa innych szkoda że jest to wybiórczo stosowane i chorych psychicznie traktują jak śmieci Ludzkie tylko dlatego że nie znają swoich praw.

Stoleczny 21.07.2021 17:37
Zarząd postawił. Swojego polityka, zawod nie medyczny do kierowania szpitalem, drenowali szpital. Sztukę dyrektorska mieli w d upie , byle swój. Kogo obchodził pacjent i jego uczucia, tak było oby nie wróciło.

Admin 21.07.2021 17:32
Przekonają sia na sobie gdy będą sami chorzy to dowiedza się jak traktowali chorych.

Maria 20.07.2021 17:35
Zwykle wykorzystanie chorego przez osoby trzecie

Zwykły człowiek 19.07.2021 22:04
Powinny byc parawany na korytarzu i salowy powinien pomoc im po myciu, tyle na temat.

Kółko Rozancowe 19.07.2021 20:48
PS 15, 50 wzywaj mnie w dniu utrapienia Ja Cię ocale. Panie Staszku dasz radę

Stanisław K 19.07.2021 21:06
Odpowiedź ja to sobie często czytam Psalm 25(24) 1 to i daje siłę potem się przyzegnam i wiem że złe osoby które mnie skrzywdzili nie pokonają Mnie i może OBNAZYLY moje cialo ale nie duszę. Jest coś z góry i ja w to wierzę, i to mi pomaga w trudnych chwilach po tym obnażaniu przy Paniach Salowych i Terapeutkach podczas mycia i wiązania. Jezu ufam tobie.

Adwokat 20.07.2021 15:22
Modlitwa swoją drogą a źli Ludzie swoją drogą i trzeba zgłaszać takie patologie. Pacjent ma rację ale z kłamstwami trudno polemizować i udowodnić.

Witek 20.07.2021 17:13
Biblia to list Boga do Ciebie Panie Staszku i tego się trzymaj. Widzę że też lubisz pisać listy ale źle je przyjął były dyrektor.

Myslcie 18.07.2021 14:27
Pielęgniarki kłamały bo baly się odebrania dożywotnio wykonywania zawodu, za zaniechanie obowiązków, ten od pielęgniarstwa wturowal bo dbał o stołek wicedyrektorski, główny Herszt zapewniał instytucje że wszystko gra. salowe się podniecaly a Pacjent chory psychicznie _ kto mu uwierzy

Witam 20.07.2021 17:47
Jak często słychać w mediach że nauczycielka wykorzystała nieletniego ucznia nie ludzmy że salowe i terapeutki nie korzystają z okazji i nie biorą pod uwagę cierpienia chorych psychicznie Mężczyzn to jest oczywiste że ciągnie ich w szczególności do młodszych nagich Pacjentów.

Komentarz 18.07.2021 01:48
Miałeś hami e, złoty róg, został ci jeno sznur

Ktoś 17.07.2021 11:48
Nigdy nie baw się Życiem drugiego Człowieka bo kiedyś za to zapłacisz.