Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:31
Reklama

Omega chce do IV ligi (TYLKO W GAZECIE)

Omega Stary Zamość poinformowała Lubelski Związek Piłki Nożnej, że jest chętna do gry w IV lidze, jeśli będzie w niej wolne miejsce. Możliwe, że zespół trenera Pawła Lewandowskiego dostanie szansę na awans, grając w barażach, bo związek rozważa powiększenie IV ligi z 19 do 24 zespołów i rozgrywki w dwóch grupach.
Omega chce do IV ligi (TYLKO W GAZECIE)
Środkowy obrońca Omegi Stary Zamość Bartłomiej Mazur w IV lidze reprezentował Hetmana Zamość, Kryształ Werbkowice i Roztocze Szczebrzeszyn.

We wtorek, 26 maja, Wydział Gier zamojskiego OZPN zweryfikuje tabele rozgrywek klasy okręgowej, A i B, a także ustali, które zespoły awansują. W "okręgówce" dwa czołowe miejsca są już "zaklepane" – pierwszy będzie Gryf Gmina Zamość, a drugi Grom Różaniec. Kto będzie trzeci? Trzy kolejne drużyny, czyli Tanew Majdan Stary, Omega Stary Zamość i Błękitni Obsza, mają taką samą liczbę punktów. Bez względu na to, jakie kryterium przyjmie Wydział Gier, beniaminek z Obszy zostanie sklasyfikowany na piątym miejscu. Jeśli o kolejności w tabeli będą decydowały bramki ze wszystkich rozegranych meczów, to trzecie miejsce przypadnie Omedze. Z kolei wyniki spotkań bezpośrednich między zainteresowanymi drużynami dadzą trzeci "plac" Tanwi. Kazus Motoru Lublin i Hutnika Kraków raczej nie pozwoli Wydziałowi Gier podjąć innej decyzji, niż przyznanie wyższej lokaty drużynie ze Starego Zamościa. Sprawa jest o tyle istotna, że trzeci zespół "najciekawszej ligi świata" być może dostanie szansę na awans do IV ligi, grając w barażach. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kolo 29.05.2020 22:13
Pandemicze awanse by samorządy wydawały kasę. Bez sensu jak matura z amnestią.

Kibic 27.05.2020 22:49
Ciekawie się robi.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama