Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 23:15
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Hrubieszów: Nastolatka doradzi pani burmistrz

Nastoletnia Małgorzata Pitus została powołana przez burmistrz Hrubieszowa Martę Majewską na jej pełnomocnika do spraw młodzieży.
Hrubieszów: Nastolatka doradzi pani burmistrz

Autor: Fot. facebook.com/Marta Majewska

"Zdanie młodych mieszkańców jest dla mnie niezwykle ważne dlatego, aby wsłuchiwać się w Wasze opinie, słuchać pomysłów powołałam Waszą koleżankę i rówieśniczkę Małgosię Pitus na swojego Pełnomocnika do spraw młodzieży. Będzie Waszym głosem" – napisała na swoim facebookowym profilu Marta Majewska.

Młoda pani pełnomocnik jest uczennicą II klasy w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Burmistrz Majewska uważa, że to "wspaniała, niezwykle skromna i dojrzała w swoich poglądach dziewczyna".



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kontra 25.05.2020 22:24
Pani burmistrz reklamuje restaurację, Bardzo ciekawe...

Misiek 25.05.2020 15:04
Przypomina to sytuację z listy PiSiewiczow, kiedy to były wojewoda powołał doradcę ds. młodzieży, a po ustawowej likwidacji takich stanowisk szybko stworzył etat Zastępcy Dyrekrora w jakiejś inspekcji wojewodzkiej, człowiek który ledwo skonczył studia. Po zmianie wojewody człowiek został p.o. Dyrektora Delagatury LUW. Pomimo szczytnego celu, historia pokazuje niestety zły przyklad powoływania takich osób. Oby się nie powtórzyła!

Jan 25.05.2020 14:55
Widzę ,że panie zamieszkują już we wspólnym gospodarstwie domowym siedząc przy jednym stoliku w restauracji?

Karol 25.05.2020 14:29
Redi ustalmy jedno,licealistka ładniejsza.

Redi 25.05.2020 09:40
Burmistrz wygląda na młodszą od licealistki ?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama