Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:16
Reklama

Zamość: Graficy z Ekonomika nie mają szans na nudę

Sposobów na spędzanie czasu wolnego jest mnóstwo. Czas, w którym się wszyscy znaleźliśmy spowodował, że odnaleźliśmy w sobie czy dla siebie nowe zainteresowania i pasje. Jedni uprawiają sport, inni czytają, doskonalą się w kursach on-line, a jeszcze inni projektują, bo grafika to ich hobby.
Zamość: Graficy z Ekonomika nie mają szans na nudę

Tak właśnie jest w przypadku uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu, którzy graficznie przedstawili swoje sposoby na nudę. Pokazali, że w czasie kwarantanny zrobić można naprawdę bardzo wiele i wszystko to może się okazać ciekawe i użyteczne.

Prace, które prezentujemy poniżej wykonali uczniowie z klas 1e, 1et, 2et, 2ht i 3et w zamojskim Ekonomiku.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama