Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 13:58
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

XX Plebiscyt Piłkarski Kroniki Tygodnia (WYNIKI, ZDJĘCIA, FILMY)

Dzisiaj wieczorem w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Apart w Zamościu podczas Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny ogłosiliśmy wyniki XX Plebiscytu Piłkarskiego Kroniki Tygodnia.
XX Plebiscyt Piłkarski Kroniki Tygodnia (WYNIKI, ZDJĘCIA, FILMY)

 

 

 

W najbliższym papierowym wydaniu będziecie mogli przeczytać obszerną relację z tego wydarzenia. Dzisiaj natomiast możecie się już dowiedzieć, kto zajął w tym roku czołowe pozycje.

 

 

 

Oto wyniki:

MŁODZIEŻOWIEC ROKU

1. JAKUB PAĆKOWSKI (ŁADA)

2. JAKUB SZUTA (TOMASOVIA)

3. MATEUSZ PRZYTUŁA (IGROS)

 

DRUŻYNA ROKU

1. GROM RÓŻANIEC

2. ŁADA BIŁGORAJ

3. UNIA HRUBIESZÓW

 

DZIAŁACZ ROKU

1. GRAŻYNA KARGOL (GOL)

2. TOMASZ SAK (HETMAN)

3. DANUTA MUZYCZKA (KRYSZTAŁ)

 

TRENER ROKU

1. BOGDAN ANTOLAK (GROM)

2. BARTŁOMIEJ KOWALIK (ŁADA)

3. ROMAN BLONKA (GRYF)

 

PIŁKARZ ROKU

1. PATRYK DOROSZ (ŁADA)

2. KAMIL KAPROŃ (GROM)

3. BARTOSZ NIZIOŁ (OMEGA)

 

W najbliższym wydaniu Kroniki Tygodnia szukajcie dłuższej relacji z dzisiejszej gali.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mysliwy 29.02.2020 11:19
Kto to wybiera? Przecież to porażka jakąś. Hetman awans finał pucharu nie ma nikogo. Tylko vice prezes który o niczym nie ma pojęcia. Masakra

,, , 29.02.2020 10:02
kto te zdjęcia robił ? żenujące

... 29.02.2020 08:18
A co wspólnego z drużyną roku (3 miejsce) ma pani starosta Symczuk? Herbin rozumiem (trener, zrobił awans) Kern ok, ale pani starosta? Już prędzej pani Burmistrz, ale nie starosta! Niebywały tupet.

Hahaha 28.02.2020 20:53
Herbin z malutkim pucharkiem i uśmiechem jak na budyniu... Faceta poznaje się jak kończy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkankaa Treść komentarza: Masz racje ,Zamość to jest jak Titanik .Władza gra głupa a miasto tonie . Rafałek jest pajacem to prawda , Andrzejek też ma wiele grzechów .Ogólnie jest ch...ujowo układy i cwaniacy miejscowi zatopią Gród Hetmański .Czas pognać POPIS . Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:58 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: Panteja Treść komentarza: Dziwne, że zdjęcie niesmaczne i prowokacyjne zaprowadziło Pana do wyrażania opinii o polityce PiS, 8 latach rządów, gdzie po rządach PO polska ruszyła do przodu, poprzez inwestycje zupełną zmianę polityki społecznej przywracającej godność rodzinom i a przede wszystkim włączyła nas do europejskiego postrzegania wartości pomocy społecznej dla rodzin. Zachowanie prezydenta oceniam jako niepoważne jeden prezydent niepoważny tańczący z mopem już został odwołany... może polityka wszędzie to jednak poczucie smaku.... Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:01 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników
Reklama
Reklama
Reklama