Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 7 marca 2026 11:16
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Wójt zaprasza na spotkanie opłatkowe

Na przedostatni dzień tego roku, poniedziałek, 30 grudnia zaplanowano opłatkowe spotkanie mieszkańców gminy Sułów.
Wójt zaprasza na spotkanie opłatkowe

Autor: Fot. pixabay.com

Organizatorami uroczystości, która w remizie OSP ma się rozpocząć o godz. 15.30 są wójt Sułowa, Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksy Poździk oraz stowarzyszenia i koła gospodyń wiejskich z całej gminy.

Na pewno nie zabraknie serdecznych życzeń, zaplanowano również wspólne kolędowanie z zespołem "Pół na Pół", orkiestrą dętą i grupą z WTZ w Rozłopach. Będzie też coś dla ciała, bo przewidziano degustację świątecznych smakołyków. Na koniec ma się odbyć podsumowanie konkursu kulinarnego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec 26.12.2019 12:57
Jaki wójt taka gminna .A co z tą gwiazdą ,śpiewać nie umie że nazwisko się cenzuruje ? Gmina wyznaniowa a gdzie wolność słowa ,wyznania ?

Walenty 26.12.2019 10:49
Czy wystąpi gwiazda *** ze swoim show ???

Walenty 26.12.2019 10:49
Czy wystąpi gwiazda *** ze swoim show ???

Sens 25.12.2019 15:29
może być ciężko o 18 w Okrąglaku robią .

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KiwiTreść komentarza: Jesteś głupiData dodania komentarza: 6.03.2026, 22:11Źródło komentarza: Premier z Chełma? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Zaślepiona KOMUNA zaciekle atakuje atakuje zatankujcie za 5.19 TfuSSka obietnice 100 bajerów dla Lemingów i frajerów.Data dodania komentarza: 6.03.2026, 19:16Źródło komentarza: Z czego rezygnują emeryci, żeby dociągnąć do pierwszego?Autor komentarza: RiotTreść komentarza: Różę Pamiętamy!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 18:12Źródło komentarza: IPN ostrzega przed "neokomunizmem" w Zamościu. Padły mocne słowa o "działaniu na rzecz Kremla"Autor komentarza: zapamietajTreść komentarza: Szanowni internauci do koryta to się pchaja i mocno trzymaja PSL owcyData dodania komentarza: 6.03.2026, 15:52Źródło komentarza: Premier z Chełma? Polityczna giełda nazwisk przed decyzją prezesa PiSAutor komentarza: TOLEKTreść komentarza: Polaku mały włącz myślenie myślenie nie boli każdy może pisać gdzie mu się podobaData dodania komentarza: 6.03.2026, 15:43Źródło komentarza: Hetman Zamość rozbił bank, a kibice postawili na Padwę. Za nami pierwszy Bal Mistrzów Sportu Zamojszczyzny [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Miejscowy,Treść komentarza: Wlasnie naPISales o sobie dziadu kalwaryjski . Jestes pachołkiem PiSlamu. Widocznie zrozumiałeś !Data dodania komentarza: 6.03.2026, 13:46Źródło komentarza: Zamość: Konferencja poświęcona Róży Luksemburg w 155. rocznicę jej urodzin [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama