Dzieci zostały w świat czytelnictwa wprowadzone w sposób nietypowy. Poszukując odpowiedzi na pytanie „Skąd się biorą dziury w książkach”, próbowały ustalić winowajców, a tymczasem okazało się, że… książka z dziurą po prostu istnieje.
Tak zatytułowana publikacja rzeczywiście istnieje i jest niesamowitą okazją do twórczego i zabawnego spędzenia czasu.
Pozycję „Książka z dziurą” oraz wiele innych tytułów do czytania i zabawy poznawały dzieci z klas IIa, IIIc, IVa oraz IVb ZSM nr 1.





![Spotkanie opłatkowe w DPS w Tyszowcach zorganizowane przez Stowarzyszenie "Samarytanin" [ZDJĘCIA] Spotkanie opłatkowe w DPS w Tyszowcach zorganizowane przez Stowarzyszenie "Samarytanin" [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/20/sm-4x3-spotkanie-oplatkowe-w-dps-w-tyszowcach-zorganizowane-przez-stowarzyszenie-samarytanin-zdjecia-1768900871-12.jpg)

![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)

















Napisz komentarz
Komentarze