W kategorii przedszkolaków nagrodzeni zostali: Emil Horvath i Julian Horvath z Krylowa. W kategorii klas I-III wygrał Teo Horvath (Szkoła Podstawowa w Kryłowie), a kolejne miejsca zajęli: Maja Socha (SP w Szychowicach), Nikola Laskowska i Patryk Bernaś (SP w Wiszniowie) oraz Paweł Załoga (SP w Szychowicach). Wśród starszych (klasy IV-VI) kolejność była następująca: Nikola Flaga (SP w Mirczu), Dagmara Łygas i Aleksandra Laskowska (SP w Wiszniowie), a także Igor Omiotek i Maja Omiotek (SP w Kryłowie). W ostatniej kategorii wiekowej (klasy VII-VIII) trzy pierwsze miejsca zajęli uczniowie z Szychowic: Magdalena Wiśniewska, Mateusz Lewicki i Marlena Małek.
Prace nagrodzonych uczniów zostaną wysłane na etap powiatowy konkursu.

![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze