Od początku zawodnicy PWSZ Zamość kontrolowali spotkanie. Swoje gry indywidualne, jak i pojedynki deblowe wygrali Marcin Litwiniuk, Paweł Kozieł, Ihor Zavadskyi i Marcin Kusiński. Wyniki gier indywidualnych, jak i deblowych złożyły się na ostateczny wynik 9:1 dla zamościan.
Poza pierwszoligowcami w miniony weekend zagrały również II liga kobiet i III liga mężczyzn. Z wyników tych drużyn kibice również mogą być dumni. Zawodniczki wygrały 9:1 z LUKS Falą Piotrawin, natomiast zawodnicy 7:3 z UKS Baczyński Biała Podlaska.
- Cieszą wyniki naszych drużyn, a szczególnie wysokie zwycięstwo pierwszoligowców z doświadczonym zespołem ze Zduńskiej Woli. Po trudnym starcie widać wyraźny progres, w szczególności cieszy świetna gra naszych debli, które po raz kolejny wygrywają bez straty seta. Przed nami 2 tygodnie przerwy, a potem 9 listopada gramy mecz z obecnym liderem Strzelcem Frysztak. Wierzymy, że przy wsparciu naszych kibiców osiągniemy korzystny rezultat – mówi trener Piotr Kostrubiec.


![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze