Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:14
Reklama

Piłkarki Suchowiczteam w drodze do finału Centralnej Ligi Juniorek

Dwa mecze i dwa zwycięstwa - tak wyglądała dla zawodniczek Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Suchowiczteam Wólka Panieńska ostatnia sobota (28 września). Czwarta kolejka Wojewódzkiej Ligi Juniorek Młodszych LZPN została rozegrana w sobotę w Krasnymstawie.
Piłkarki Suchowiczteam w drodze do finału Centralnej Ligi Juniorek
Autor: Fot. UKP Suchowiczteam

Podopieczne Wojciecha Suchowicza stoczyły w weekend dwa zwycięskie pojedynki. Z drużyną KKS Kinga Krasnystaw wygrały 7:3, a z Unią Lublin.

Po czterech kolejkach zespół z Wólki Panieńskiej z 10 punktami zajmuje drugą pozycję za AZS Białą Podlaska. Wcześniej piłkarki Suchowiczteam pokonały LKS Wierzchowiska 6:0 i zremisował z Perełkami Lublin 1:1.

Przed dziewczętami jeszcze dwie kolejki spotkań. Wtedy dopiero zostaną wyłonione dwa pierwsze zespoły w lidze, które awansują do zawodów szczebla ogólnopolskiego - Centralnej Ligi Juniorek. Już 5 października drużyna spod Zamościa zmierzy się z AZS Biała Podlaska i Avią Świdnik.

Warto zaznaczyć, że zespół z Wólki Panieńskiej tworzą w większości dziewczęta z roczników 2006 i 2007, a więc są młodsze większości swoich rywalek. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
WS 01.10.2019 12:02
Kronika dziękujemy, na finał to jeszcze nie teraz ,w sobotę zagramy o awans

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama