Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:58
Reklama

Zamojszczyzna niezwykła - konkurs rozstrzygnięty

Podróżowaliście Państwo z nami śladami "Zamojszczyzny niezwykłej". Odwiedzaliście najbardziej atrakcyjne zakątki naszego regionu. Przez kilka tygodni drukowaliśmy kolejne kupony z pytaniami, na które odpowiedzi mogliście znaleźć w naszych tekstach. Kupony przyjmowaliśmy do 20 września. Przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu.
Zamojszczyzna niezwykła - konkurs rozstrzygnięty
Anna Siwarga wybrała się do Suśca.

Od osób, które poprawnie odpowiedziały na zadane pytania i przesłały nam najwięcej poprawnych odpowiedzi wyłoniliśmy pięcioro zwycięzców. A są to: Barbara Błaszczuk, Henryk Knap, Bartłomiej Biront, Aneta Tytuła i Jan Cieplechowicz.Nagrodzimy ich atrakcyjnymi upominkami m.in. przygotowanymi przez partnera plebiscytu miasto Zamość

Szansę na otrzymanie nagrody mieli też czytelnicy-podróżnicy, którzy zrobili swoje fotografie w miejscach opisanych w cyklu "Zamojszczyzna niezwykła".

 Kartę Podarunkową Galerii Twierdza Zamość o wartości 100 zł otrzymują: Mariusz Krech, Radosław Surmacz, Katarzyna Kuliś, Anna Siwarga i Katarzyna Buczko. 

Zwycięzców zapraszamy do redakcji Kroniki Tygodnia" (pn.-pt. w godz. 8-16) przy ul. Żeromskiego 3.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama