Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 20:55
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Horodło: Alkohol, auto i kłopoty Arnolda B.

Kilka lat temu policja przyłapała go na jeździe autem na dwóch gazach. Ustąpił wówczas ze stanowiska dyrektora Zespołu Szkół w Horodle, a komisja dyscyplinarna ukarała go naganą z ostrzeżeniem. Najwyraźniej nie wyciągnął żadnych wniosków z tamtej lekcji. Niedawno Arnold B., wiceprzewodniczący RG w Horodle i nauczyciel w miejscowej podstawówce, po pijanemu doprowadził do kolizji. Potem zaproponował policjantom 2 tys. zł łapówki.
Horodło: Alkohol, auto i kłopoty Arnolda B.

W poprzednim numerze "Kroniki Tygodnia" jako pierwsi w regionie podaliśmy informację o kolizji drogowej, do której 7 września na parkingu placówki Straży Granicznej w Horodle doprowadził Arnold B., wiceprzewodniczący Rady Gminy i nauczyciel miejscowej Szkoły Podstawowej. B. uszkodził dwa zaparkowane tam samochody i znak drogowy. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu miał 2 promile alkoholu. Policjanci przewieźli go do wytrzeźwienia Policyjnej Izbie Zatrzymań. Arnold B. miał wówczas zaproponować policjantom, że da im 2 tys. zł, jeżeli odstąpią od dalszych czynności. Funkcjonariusze zawiadomili swoich przełożonych o korupcyjnej propozycji.

Materiały dotyczące kolizji i korupcyjnej propozycji przekazano do Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie, a ta 9 września wszczęła śledztwo.   

– Zatrzymanemu w Horodle kierowcy przedstawiono dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy usiłowania wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom policji w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Za to przestępstwo grozi nawet do 10 pozbawienia wolności. Drugi zarzut to kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i doprowadzenie do kolizji drogowej – poinformował nas Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie. 

Cały artykuł dostępny w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkanka Horodla 17.09.2019 12:43
No no panie Arnoldzie jeżeli pan nie skończy więzieniu to daje lewą rękę uciąć że w następne wakacje skończy pan w parku jak wszyscy inni stróże Lwów

Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama