Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 23:04
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: Ulica Poetycka 2019 - część II

Przed nami druga w tym roku odsłona Ulicy Poetyckiej. Wydarzenie organizowane przez Zamojski Dom Kultury rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli (6-8 września).
Zamość: Ulica Poetycka 2019 - część II

Na początek organizatorzy zapraszają do ZDK, gdzie 6 września w samo południe zagości Krakowski Salon Poezji z monodramem na podstawie "Inne Świata" Gustawa Herlinga Grudzińskiego, w którym wystąpi aktor Rafał Sadowski.

Sobota przyniesie dwa spotkania autorskie. Pierwsze o godz. 17 w Hotelu 77 na ul. Zamenhofa 7, gdzie z czytelnikami spotka się Piotr Szewc. Poeta ma promować swój nowy tomik poezji zatytułowany "Tymczasem". 

W tym samym miejscu, ale nieco ponad godzinę później rozpocznie się natomiast spotkanie z pochodzącą z Rakówki pod Biłgorajem poetką Urszulą Kozioł. Prowadzącym oba wydarzenia będzie Piotr Linek, poeta i polonista z Zamościa.

Na finał Ulicy Poetyckiej przewidziano wizytę w Zamościu Ewy Lipskiej. Porozmawiać z poetką i prozatorką będzie można w niedzielę o godz. 17 w centrum Synagoga (ul. Pereca 14). Spotkanie poprowadzi Paweł Mackiewicz.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama