Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:25
Reklama

Festiwal Turystyczny w Nieliszu czas zacząć

Nielisz po raz kolejny zaprasza na dwudniowy Festiwal Turystyczny. W programie m.in. żeglarskie regaty, pokazy spadochronowe, wybory miss lata, konkursy dla publiczności i koncerty.
Festiwal Turystyczny w Nieliszu czas zacząć

Festiwal rozpocznie się w sobotę 27 lipca Regatami Żeglarskimi o Puchar Wójta Gminy Nielisz. Regaty zaczynają się o godz. 14.30 w sąsiedztwie zapory wodnej. Od godz. 20 muzykę serwować będzie DJ Sky i Coco Jumbo. 

Kolejne atrakcje przyniesie niedzielny poranek. Na godz. 6.00 zaplanowano zawody wędkarskie, a od godz. 11.30 starty żeglarzy. Od godz. 16.00 rozpocznie się blok imprez, koncertów i pokazów. Wystąpią dzieci i młodzież, zespoły ludowe i chór Moderato z Nielisza, zespoły śpiewacze z Łabuniek Pierwszych, Barchaczowa, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sitna, zespół wokalno-instrumentalny Pół na Pół z gm. Sułów. O godz. 18.30 zostaną wręczone wyróżnienia za najciekawsze stoiska promocyjne miast i gmin. Od 19.30 zaplanowano Wybory Miss Lata, w przerwie koncert zamojskiego zespołu "Gdzie diabeł nie może". Gwiazdą festiwalu będzie zespół Defis. Festiwal zakończy zabawa pod chmurką z DJ Sky. 

Ponadto w programie: wesołe miasteczko, stoiska promocyjne, pokaz przy zaporze wodnej spadochroniarzy Aeroklubu Ziemi Zamojskiej, konkursy dla publiczności, warsztaty ekologiczne malowania toreb i rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego. 

Patronat medialny nad całym przedsięwzięciem sprawuje "Kronika Tygodnia".Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama