Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 21:47
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Impreza na granicy gmin i województw

W miejscu, gdzie lubelska gmina Obsza łączy się z podkarpacką Stary Dzików odbędzie się tradycyjnie plenerowa impreza "Spotkania z kulturą". Jej tegoroczna edycja już dzisiaj o godz. 15 na leśnej polanie między Wólką Obszańską i Moszczanicą.
Impreza na granicy gmin i województw

Program wydarzenia jest bardzo bogaty. Przewidziano w nim występy lokalnych zespołów z obu województw, pokazy, koncerty gwiazd, a także tradycyjnie organizowany konkurs kulinarny, w tym roku poświęcony pierogom, deserom z jagodami i nalewkom. 

Publiczność bawić się będzie podczas m.in. prezentacji członków Ogniska Muzycznego "Dzieci Tadzia", które w GOK Obszy prowadzi Tadeusz Kubów. Będą też występy solistów i tancerzy oraz zespołu "Radsoł", w którym występują radni i sołtysi z gminy Stary Dzików. Ponadto przewidziano pokazy tańców cygańskich, francuskich i brazylijskich. Wieczorem mają się odbyć koncerty folkowej grupy "Gaj" z okolic Białegostoku oraz discopolowego zespołu "MeGustar" i wokalistki Weroniki. Imprezę zakończy zabawa, która poprowadzi DJ HOOQ.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama