Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:28
Reklama

Skandal po meczu juniorów

O tej sprawie jest już bardzo głośno. Tuż po meczu juniorów starszych Hetmana Zamość z Ładą Biłgoraj pobici zostali gracze gości. Zamojski klub wobec winnych już wyciągnął konsekwencje. Teraz pora na LZPN i policję.
Skandal po meczu juniorów
Autor: fot. tomt

Spotkanie rozgrywane było na sztucznej murawie stadionu OSiR. Bezpośrednio po meczu jeden z graczy Hetmana uderzył przeciwnika ręką w twarz. Co ciekawe, zawodnik wszedł na kwadrans wcześniej, boisko w 76 min gry. To wcale jednak nie był koniec chamstwa.

Jak zanotował w protokole prowadzący mecz sędzia Paweł Tucki: "Po zakończonych zawodach przy schodzeniu z boiska zebrała się grupa kibiców i obrażała drużynę Łady. W trakcie schodzenia zawodnik z nr. 20 i jeden nierozpoznany kibic skoczyli ze skarpy na zawodników gości (...), kopiąc ich w okolice brzucha i twarzy".

Gdy już zawodnikom Łady udało się dojść do szatni, ich trener wezwał policję.

Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu potwierdza, że po meczu doszło do incydentu. – To była konfliktowa sytuacja między zawodnikami dwóch drużyn: 17-latkiem i dwoma 18-latkami. Podjęliśmy interwencję, ale nikt nie został zatrzymany – zastrzega policjantka. Dodaje, że czynności prowadzone są w kierunku "zakłócenia porządku publicznego". To wykroczenie, za które kodeks karny przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności bądź grzywny. Póki co jednak nie wiadomo, kto miałby za taki występek odpowiadać. – Przesłuchamy uczestników zajścia, ale również sędziów, którzy byli świadkami zdarzenia – zapowiada Krukowska-Bubiło.

 

CAŁY ARTYKUŁ PRZECZYTASZ W WYDANIU PAPIEROWYM I E-WYDANIU.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PROROK 21.06.2019 22:35
ZAMKNĄĆ GÓWNIARZY W ARESZCIE NA OKRES WAKACJI --- MOŻE PRZEMYŚLĄ SWOJE ZACHOWANIE

Maciej Majewski 21.06.2019 22:00
Cały ten hetman to zgraja chłopców do bicia a nie do grania. Nie raz już pokazali że mają zero w głowach. Dowalic im taka karę że się nie wypłaca przez 20lat i zakaz gry z kibicami i tyle. Sprawa wcale nie jest taka trudna do rozwiązania. Konsekwencje muszą być.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama