Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:51
Reklama

Zaginął Marcin Gniazdowski z Teratyna. Wyjechał do pracy w Niemczech i przepadł

Trwają poszukiwania 30-letniego Marcina Gniazdowskiego. Mieszkaniec Teratyna w gminie Uchanie wyjechał w marcu do pracy w Niemczech, a później kontakt z nim się urwał.
Zaginął Marcin Gniazdowski z Teratyna. Wyjechał do pracy w Niemczech i przepadł

O poszukiwaniach 30-latka poinformowali nas już na początku tego tygodnia nasi czytelnicy. Na ich prośbę na facebookowym profilu Kroniki Tygodnia udostępniliśmy apel z prośbą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Marcina Gniazdowskiego.

 

Dzisiaj komunikat o poszukiwaniu mężczyzny zamieściła również hrubieszowska policja.Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że Marcin Gniazdowski w zeszłym miesiącu pojechał do pracy w Niemczech. Ostatni kontakt ze swoją dziewczyną nawiązał 26 marca. Później nie odpowiadał na telefony. Nie wiadomo, co się z nim od tamtej pory dzieje.

Policja podaje rysopis zaginionego. Młody mężczyzna ma ok. 170 cm wzrostu, ma czarne, krótkie włosy, prosty nos, piwne oczy, przylegające uszy. Jego znak szczególny to blizna na prawej ręce.

Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie prosi wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat zaginionego o pilny kontakt pod numerem telefonu 112 lub 84 696 62 80.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Scarlet Batler 14.04.2019 18:34
Moze zgubił telefon..trzeba sprawdzić agencje i pracodawcę..Oby wszystko dobrze się skończyło ..

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama